Temperatuursensor voor Mercedes SPRINTER 4-t Bestelwagen (B904) 412 D 4x4 Diesel (90kW / 123pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Radiateurslang
- Slangen
- Temperatuursensor
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Visco-koppeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Motornummer vanaf | 0058123 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M602.980-10-058122, M602.980-12-002974, M602.980-20-058122, M602.980-22-002974
| Motornummer vanaf | M602.980-10-058122, M602.980-12-002974, M602.980-20-058122, M602.980-22-002974, M602.980-50-058122, M602.980-52-002974, M602.980-60-058122, M602.980-62-002974 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Motornummer vanaf | 058122 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 0005426218 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5
| Motornummer vanaf | 058122 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Motornummer tot | 0058122 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1,5, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 70, 628 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Motornummer vanaf | 0058123 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14x1,5, 005 153 23 28, NTC
| Buitendraad [mm] | M 14x1,5 |
| Voor OE nummer | 005 153 23 28 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, Handgeschakeld
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 58 |
| Motornummer vanaf | 012987, 000285 |
| Motornummer tot | 058121, 002973 |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Blokkenscheiding | |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1,5, zwart, NTC
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Weerstand [Ohm] | 280, 2080 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
| Temperatuur van [°C] | 25 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, 2D0 919 501 C, 005 542 10 17
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Stiftdiameter [mm] | 4 |
| Voor OE nummer | 6615423017, 2D0 919 501 C, 005 542 10 17 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Ronde stekker |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
L Form, A 000 905 07 00, NTC, Ovaal
| Behuizing diameter [mm] | 9 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | A 000 905 07 00 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 51 |
| Motornummer vanaf | 058122 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Handgeschakeld
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Dikte [mm] | 58 |
| Motornummer vanaf | 012987, 000285 |
| Aandrijving | Handgeschakeld, Automatische versnellingsbak |
| Motornummer tot | 058121, 002973 |
| Blokkenscheiding | |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geklemd, 5080147AA, NTC, Met afdichtring
| Monteerwijze | Geklemd |
| Voor OE nummer | 5080147AA |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 2D0919501C, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Motornummer vanaf | 0058123 |
| Voor OE nummer | 2D0919501C |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 0095423517 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Motornummer tot | 0058122 |
| Voor OE nummer | 062919501 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geschroefd, 2D0919369, M14x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 2D0919369 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
012986, 000284, M14x1,5, 22 mm
| Motornummer tot | 012986, 000284 |
| Voor OE nummer | 0095423517 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 0051532328 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5 mm, zwart
| Voor OE nummer | 0055421017 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1.5
| Motornummer tot | 0058122 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Handgeschakeld, M 14
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Motornummer vanaf | 058122 |
| Schroefdraadmaat | M 14 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14x1,5
| TecDoc-motornummer | 8032 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
