Motorolie
Motorolie is cruciaal voor de werking van je auto. Regelmatig bijvullen en verversen is nodig om de onderdelen van de motor soepel te laten bewegen en overmatige slijtage te voorkomen. Olie helpt ook om warmte af te voeren en vuil en roest te verwijderen. Na verloop van tijd verliest motorolie zijn smerende eigenschappen door vervuiling, waardoor het essentieel is om de olie tijdig te verversen. Weet je niet welke olie jouw auto nodig heeft? Vind eenvoudig de juiste olie door je kenteken in te vullen.
0W-20, Volvo VCC RBS0-2AE, Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCC RBS0-2AE |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 A20, MB 229.72, MB 229.71, Ford WSS-M2C962-A1, Ford WSS-M2C947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5006, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP RC, ACEA C6, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-20, JLR STJLR.03.5004, Ford WSS-M2C948-B, API SP
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-20 |
| Specificatie | JLR STJLR.03.5004, Ford WSS-M2C948-B, API SP, ACEA C5 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700 |
| Specificatie | PSA B71 2290, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.52, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN17, Renault RN0710, Renault RN0700 |
| Specificatie | PSA B71 2290, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, MB 226.52, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, FPW9.55535/03, PSA B71 2297, PSA B71 2290
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | FPW9.55535/03 |
| Specificatie | PSA B71 2297, PSA B71 2290, MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, GM dexos 2, API SN/CF, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, MB 229.31, GM dexos 2, Fiat 9.55535-S1 |
| Specificatie | Opel OV 040 1547 G30, Opel OV 040 1547 D30, MB 229.52, MB 229.51, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C3, ACEA C2 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505.01, VW 505.00, Ford M2C917-A |
| Specificatie | MB 229.52, MB 229.51, MB 229.31, BMW Longlife-04, API SN Plus, ACEA C3 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10W-30, NMMA FC-W, Fles, Mineraal olie
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Specificatie | NMMA FC-W |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-30, ZF TE-ML 07B, ZF TE-ML 06B, NH 410B
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 07B, ZF TE-ML 06B |
| Vrijgave van de fabrikant | NH 410B, MB 227.1, John Deere J27, John Deere J20C, CMS M1145, CMS M1144, CMS M1143, CMS M1139, CMS M1135 |
| Specificatie | MIL-L-2104D, Ford M2C159-C, Ford M2C134-D, Cat TO-2, API SF, API GL-4, API CG-4, Allison C4, ACEA E3 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0700, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF
| Specificatie | BMW Longlife-04, VW 502.00, API SP, API CF, PSA B71 2296, ACEA C3, Renault RN0700 / 071, GM dexos 2, VW 505.00, MB 229.31, Ford WSS-M2C917-A, VW 505.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1
| Specificatie | API SP, ACEA C5, Fiat 9.55535-DS1, Fiat 9.55535-GS1, PSA B71 2312 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035
| Specificatie | API SP, ACEA C2, Ford WSS M2C-950A, VWC 53035 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2
| Specificatie | API SJ/CG-4, API CH-4, API CF, ACEA E2, ACEA A3/B3, ACEA A2/B2, Volvo VDS, Allison C-4, MAN 271, MTU type 2, Mack EO/L, MB 228.1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SL, ACEA A3/B4, VW 502.00, Renault RN0710
| Specificatie | API SL, ACEA A3/B4, VW 502.00, Renault RN0710, Renault RN0700, MB 229.5, VW 505.00, MB 229.3 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 95200356 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CES 20076, CES 20077, Global DHD-1, Mack EO-M Plus
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SL/CF, ACEA A3/B3, MB 229.1, VW 505.00
| Specificatie | API SL/CF, ACEA A3/B3, MB 229.1, VW 505.00, VW 501.01 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, ILSAC GF-7A, Ford WSS-M2C946-A, GM 6094-M, GM 6049-M, Chrysler MS 6395, ILSAC GF-6A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
CES 20077, Deutz DQC III-10, MAN M 3275, CES 20076
| Specificatie | CES 20077, Deutz DQC III-10, MAN M 3275, CES 20076, API CI-4/SL, Caterpillar ECF-2, ACEA E7, Volvo VDS-2, Caterpillar ECF-1-A, MTU type 2, MB 228.1, Global DHD-1, DTFR 15B110 (MB 228. |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Mineraal olie |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS-3, Renault VI RLD-2, Mack EO-N |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 15W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SF/CD, CCMC G2/D1, Kan, Mineraal olie
| Specificatie | API SF/CD, CCMC G2/D1 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-20, VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Suzuki, Subaru, RN 0710*, Renault RN 0700*, Nissan, Mitsubishi, MB 229.31/229.51, Lexus, Kia, Infiniti, Hyundai, Honda, Fiat 9.55535-S1, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 226.52, API SP, ACEA C2/C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C
| Fabrieksadvies voor olie | IVECO 18-1811 S1, Ford WSS-M2C 913-A, Fiat 9.55535-G1, 913-C, 913-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, Ford WSS-M2C 913-D, API SL, ACEA A5/B5, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 947-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 962-A1, 947-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 01, VW 505 00, 5W-30, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
