Motorolie
Motorolie is cruciaal voor de werking van je auto. Regelmatig bijvullen en verversen is nodig om de onderdelen van de motor soepel te laten bewegen en overmatige slijtage te voorkomen. Olie helpt ook om warmte af te voeren en vuil en roest te verwijderen. Na verloop van tijd verliest motorolie zijn smerende eigenschappen door vervuiling, waardoor het essentieel is om de olie tijdig te verversen. Weet je niet welke olie jouw auto nodig heeft? Vind eenvoudig de juiste olie door je kenteken in te vullen.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00, Renault RN 0710, MB 229.5, MB 229.3 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0700, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SL/CF, VW 501.01, VW 505.00, MB 229.1
| Specificatie | API SL/CF, VW 501.01, VW 505.00, MB 229.1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Synthetische olie |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A
| Specificatie | API SP, ACEA C2, VWC 53035, Ford WSS M2C-950A |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5007 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
MB 229.31, GM-LL-A-025, VW 505.01, GM-LL-B-025
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API SQ, API SP-RC, API SP, API CF
| Specificatie | API SQ, API SP-RC, API CF, Chrysler MS 6395, Honda HTO-06, Ford WSS-M2C946-A, GM 6049-M, GM dexos 1 Gen 2, ILSAC GF-7A |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-30, MB 226.52, ACEA C3, Renault RN17
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Specificatie | MB 226.52, ACEA C3, Renault RN17 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Olie | Volledig synthetisch |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN17, MB 226.52 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 507 00, VW 504 00, 0W-30, Porsche C30
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 507 00, VW 504 00, Porsche C30 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Emmer |
| Inhoud [liter] | 20 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B, VW 501 01 / 505 00
| Specificatie | API Gasoline SN, API Diesel CF, ACEA Light Duty A3/B |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 01 / 505 00, 501 01 / 505 00 VW, BMW Approved for B |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-60 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP
| Specificatie | ILSAC GF-7, ILSAC GF-6, API Gasoline SQ, API Gasoline SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2
| Specificatie | API Gasoline SQ, API Gasoline SP, ACEA Light Duty C3, ACEA Light Duty C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 229.52, MB 229.51, OPEL OV 040 1547-G30, MB 229.31, OPEL OV 040 1547-D30, FIAT 9.55535-S3, BMW Longlife-04 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
JASO MA-2, API Gasoline SN, 5W-40, Fles
| Specificatie | JASO MA-2, API Gasoline SN |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0W-20, Renault RN 17 FE, C5, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17 FE |
| ACEA specificaties | C5 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
10W-40, MA2, SN, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| JASO specificaties | MA2 |
| API specificaties | SN |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
FC, ISO L-EGD, Fles
| Let op de serviceinformatie | |
| JASO specificaties | FC |
| Specificatie | ISO L-EGD |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 501 01, 10W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 501 01 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
SN, C3, VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM
| Bruto gewicht [kg] | 4,58 |
| API specificaties | SN |
| ACEA specificaties | C3 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 505 00 505 01, GM dexos2 TM, FORD WSS-M2C917-A, FIAT 9.55535-T2, FIAT 9.55535-S2, FIAT 9.55535-GH2, CHRYSLER MS 12991, BMW LL-04 |
| Vrijgave van de fabrikant | RENAULT RN0710, RENAULT RN0700, MB229.51 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C2, PSA B71 2312, 0W-30, Jerrycan
| ACEA specificaties | C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | PSA B71 2312 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 0W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GF-6A, SP/RC, GM dexos1 GEN3, GM 6094 M
| Bruto gewicht [kg] | 3,68 |
| ILSAC specificaties | GF-6A |
| API specificaties | SP/RC |
| Fabrieksadvies voor olie | GM dexos1 GEN3, GM 6094 M, GM 4718 M, FORD WSS-M2C961-A1, FORD WSS-M2C946-B1, FORD WSS-M2C946-A, FORD WSS-M2C929-A, FIAT 9.55535-CR1, CHRYSLER MS 6395 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 500 00, Longlife-01 FE (bis, HAVAL
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
0W-20, VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 505 00, VW 502 00, 5W-40, Renault RN 0710
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00, VW 502 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Renault RN 0710, Renault RN 0700, MB 229.3, Fiat 9.55535-M2 |
| API specificaties | SP |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW 505 01, VW 505 00, 5W-30, C3
| Let op de serviceinformatie | |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 01, VW 505 00 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
| ACEA specificaties | C3 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C950-A, ACEA C2, ACEA A5/B5, VWc 53035
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C950-A, ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 22,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VWc 53035, STJLR.03.5007 |
| Specificatie | ACEA C2, ACEA A5/B5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WSS-M2C952-A1, API SP, API SN Plus, API SN
| Tariefpost | 27101981 |
| Fabrieksadvies voor olie | WSS-M2C952-A1, API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,7 |
| Vrijgave van de fabrikant | STJLR.03.5006, OV 040 1547 - A20, MB-Approval 229.71, GM dexosD |
| Specificatie | API SP, API SN Plus, API SM, API SL, API SJ, ACEA C6, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
20W-50, MB 228.1, Deutz DQC III-10, API SJ
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | MB 228.1, Deutz DQC III-10, API SJ, API CH-4, ACEA E7 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
20W-50, VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 20W-50 |
| Specificatie | VW 505.00, VW 501.01, MB 229.1, API SL, API CF, ACEA A3/B4 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Olie | Mineraal olie |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
