Koelvloeistof voor Mercedes VITO Tourer (W447) 124 CDI 4-matic (447.701, 447.703, 447.705) Diesel (176kW / 240pk)
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofsysteem
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Tankdop
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Verstuiverschacht afdichtring
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Klep voor dichte bypassklep
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Olievuldop
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fles, DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL-774 G (G12++)
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificatie | DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL-774 G (G12++), Scania TB 1451 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kan, MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, DTFR 29D120 (MB 326.
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificatie | MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, DTFR 29D120 (MB 326., VW TL-774 G (G12++) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Kan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Motorcode | 654.920 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Motorcode | 654.920 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, VW TL-774 G (G12++), DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | VW TL-774 G (G12++), DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | DTFR 29D120 (MB 326., MAN 324 Typ Si-OAT, Scania TB 1451, VW TL-774 G (G12++) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vat, MAN 324 Typ Si-OAT, DTFR 29D120 (MB 326., VW TL-774 G (G12++)
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | MAN 324 Typ Si-OAT, DTFR 29D120 (MB 326., VW TL-774 G (G12++), Scania TB 1451 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Motorcode | 654.920 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Motorcode | 654.920 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat | |
| Motorcode | 654.920 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
| Motorcode | 654.920 |
- -36%
VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12
- -26%
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
| Vulling [l] | 10 |
- -65%
MB 325.5, MAN 324 Typ Si-OAT, from 2005 onwards, VW Group TL774-G
| Vrijgave van de fabrikant | MB 325.5, MAN 324 Typ Si-OAT, from 2005 onwards, VW Group TL774-G |
| Specificatie | VW code G12 ++, BS-6580-2010 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
- -60%
MB 325.5, MAN 324 Typ Si-OAT, from 2005 onwards, VW Group TL774-G
| Vrijgave van de fabrikant | MB 325.5, MAN 324 Typ Si-OAT, from 2005 onwards, VW Group TL774-G |
| Specificatie | VW code G12 ++, BS-6580-2010 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Bundeltype | Fles |
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
- -60%
MB 325.5, from 2005 onwards, MAN 324 Typ Si-OAT, VW Group TL774-G
| Vrijgave van de fabrikant | MB 325.5, from 2005 onwards, MAN 324 Typ Si-OAT, VW Group TL774-G |
| Specificatie | VW code G12 ++, BS-6580-2010 |
| Vulling [l] | 10 |
| Chemische eigenschappen | Dunvloeibaar |
- -60%
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), DTFR 29D120 (MB 326., DTFR 29C120 (MB 325.
- -63%
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), DTFR 29C120 (MB 325., VW G 013 A8J M9
- -63%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Motorcode | 654.920 |
- -41%
