Gloeibougie voor Volkswagen GOLF IV (1J1) 1.9 TDI Diesel (74kW / 101pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof drukaccumulator
- Brandstof magneetventiel
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp
- Brandstofpomp reparatieset
- Brandstofslang
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Gaskabel
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Inspuitpomp pakking
- Klep dieselfilter
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Pomp-sproeier eenheid
- Relais brandstofpomp
- Reparatieset verstuiverhouder
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Verstuiverhouder onderdeel
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopbout
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- EGR-klep
- Gloeibougie
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep dieselfilter
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenaslager
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Tuimelaar bus
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting kit
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol (poly) V-riem
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Riemspannerdemper
- Rollenset distributie
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Aanzuigpijp oliepomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Krukas
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepeilstok
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderbus/voering O-ring
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Pakkingset
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Vacuumpomp pakking
- Waterpomppakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Aanslag, motorafdekking
- Boostcontrollers
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Drijfstangbout
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Klem laadluchtslang
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorsteun
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Oliepomp aandrijfketting
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Drukomvormer
- EGR koeler
- EGR-klep
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Katalysator montageset
- Lambda-sonde
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Pakkingset
- Pijpverbinder (Lasbus)
- Sportuitlaten universeel
- Temperatuurschakelaar
- Tussenpijp
- Uitlaat montageset
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatpijp
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
1J_2_600001, 10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2002 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J_2_600001 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -59%
12mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Sleutelwijdte | 12mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -56%
1J_2_600001, 10mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar vanaf | 04-2002 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J_2_600001 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -56%
63°, voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), M12x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Conushelling | 63° |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie) |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2001 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324115, 2324113, 2324112, 2324110, 2324109, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1.25, M5x0,8
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5x0,8 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324111, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 59 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M10x1, 1J-2-545141, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2-545141 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324115, 2324114, 2324112, 2324111, 2324109, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
1J-2-545142, M10x1, 4mm PIN, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J-2-545142 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | 4mm PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
- -63%
M12 x 1,25
| Bouwjaar tot | 10-2001 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| TecDoc-motornummer | 15473, 16337 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
M10 x 1,0, 1J-2-545 141
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar tot | 02-2002 |
| Aantal | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2-545 141 |
Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie) |
| Bouwjaar tot | 05-2004 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
Pompverstuiversysteem (PVS), 63?, M10 x 1,0, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| Conushelling | 63? |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2001 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie) |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Bouwjaar tot | 10-2001 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie), M 12, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spoed [mm] | 1,25 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elektrische voorverwarmer(gloeibougie) |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Lengte [mm] | 72 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1J-2-600000, M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spoed [mm] | 1 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 1J-2-600000 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
1J-2-600001, M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 1J-2-600001 |
| TecDoc-motornummer | 16337, 15473 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
Metalen gloeibougie
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
M10X1, 2-600 000, ATD,AXR, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Bouwjaar tot | 03-2002 |
| Chassisnummer (VIN) tot | 2-600 000 |
| Motorcode | ATD,AXR |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
