×
Abarth 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) (99kW) 312.AXD1A
Cardan olie (Differentieel) voor Abarth 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) Benzine (99kW / 135pk)
37 Resultaten
×
Filter op
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Versnellingsbakolie Vaico V60-0514
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0514
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Hoogte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Hoeveelheid | Doos |
| API specificaties | GL-4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Olie | Mineraal olie |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Modeljaar tot | 2023 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
€ 136,00
€ 136,00
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0515
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0515
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Breedte [mm] | 264 |
| Hoogte [mm] | 385 |
| Lengte [mm] | 289 |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Hoeveelheid | Doos |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar tot | 2023 |
€ 522,24
€ 522,24
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Modeljaar tot | 2023 |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Modeljaar vanaf | 2016 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
| Versnellingsbaknummer | 5/1 |
| Modeljaar tot | 2023 |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurbekrachtigingsolie Mobil 20153010D130
75W-90, API GL-5, API GL-4, Handgeschakeld
20153010D130
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Bouwjaar tot | 12-2015 |
| Specificatie | API GL-5, API GL-4 |
| Hoeveelheid olie [L] | 1,6 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Fabrieksadvies voor olie | STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | TE-ML 21A, TE-ML 19C, TE-ML 17B, TE-ML 16B, TE-ML 12N, TE-ML 12L, TE-ML 05A, TE-ML 02B, SAE J 2360, O-76-E, GO-J, 342 Typ M3, 341 Typ Z2, 341 Typ GA1 |
€ 6.636,85
€ 2.389,27
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
