×
Abarth 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) (99kW) 312.AXD1A
Alternator/Dynamo voor Abarth 500C / 595C / 695C 1.4 (312.AXD1A) Benzine (99kW / 135pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakkingen
- Thermostaat pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Alternator/Dynamo Lucas LRA03657
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
LRA03657
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 278,30
€ 228,21
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bv Psh 505.575.120.050
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
505.575.120.050
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Nieuw onderdeel | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 1.110,42
€ 322,02
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Valeo 444223
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, 312A1.000, 5M,C510
444223
| Gewicht [kg] | 5,49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar vanaf | 06-2010 |
| Motorcode | 312A1.000 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Type versnellingsbak | 5M,C510 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 359,16
€ 262,19
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2183241202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
2183241202
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 797,64
€ 797,64
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00829
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M5 D+
WAL00829
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 449,47
€ 449,47
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
