×
Volvo V70 III (135) MPV T5 (177kW)
Bougie voor Volvo V70 III (135) T5 Benzine (177kW / 241pk)
Ga snel naar...
- Aandrijfaccu koeler
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichting
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Inspuitpomp pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
Bougie Bosch 0 242 236 663
M 14 x 1,25
0 242 236 663
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Bouwjaar tot | 07-2014 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Aanvullende informatie | Iridium |
Vanaf
€ 13,89
- -34%
Bougie Champion CET17P
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET17P
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | CET17P |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 17,01
€ 11,06
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie NGK 1511
CNG/LPG, M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting
1511
| Vervangen na [km] | 60000 |
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Brandstoftype | CNG/LPG |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
| Aanvullende informatie | LPG Laser Line |
Vanaf
€ 29,48
- -30%
Bougie NGK 96621
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
96621
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
Vanaf
€ 14,98
- -32%
Bougie Champion CCH9016
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
CCH9016
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,4 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | RES8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
€ 25,74
€ 14,41
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Denso ITV20TT
-, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
ITV20TT
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 47 |
| Gewicht [g] | 44 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| TecDoc-motornummer | 24671 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
Vanaf
€ 16,70
- -24%
Bougie Hella 8EH 188 706-871
1-massa elektrode
8EH 188 706-871
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2010 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Schroefdraadmaat | 14 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
€ 33,09
€ 14,23
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET17PSB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET17PSB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
| Technisch informatienummer | CET17P |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 76,63
€ 44,44
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT17P
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT17P
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25 |
€ 15,35
€ 11,06
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1924
Benzine, M14x1,25, 16 mm, Nikkel-Koper centrale elektrode
1924
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 60000 |
| Bougie | Nikkel-Koper centrale elektrode |
€ 97,97
€ 39,19
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
