×
Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI (90kW)
Bougie voor Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.4 TSI Benzine (90kW / 123pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Relais brandstofpomp
- Stoter hogedrukpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Inlaatspruitstuk module
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas deksel
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Slang cilinderkopontluchting
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Geleiderol distributieriem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Rollenset distributie
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Spanrol distributieriem
- Waterpomp
- Aanzuigpijp oliepomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Reparatieset carterontluchting
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Luchtfilterhuis afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Boostcontrollers
- Carterontluchtingsslang
- Carterpan
- Drijfstangbout
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorsteun
- Oliedrukklep
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Oliepomp aandrijfketting
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
- Achterdemper
- Afdichtring
- As/Subframe rubber
- Bout/moer
- Inlaatspruitstukpakking
- Katalysator
- Lambda-sonde
- Middendemper
- Moer
- Ophangrubber
- Pakking
- Sportuitlaten universeel
- Spruitstuk
- Temperatuurschakelaar
- Uitlaat onderdeel
- Uitlaatgasdruk sensor
- Uitlaatklem
- Uitlaatpakking
- Uitlaatsierpijp
- Uitlaatsierstuk
- Uitlaten
Bougie NGK 93231
CPVA, M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting
93231
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| TecDoc-motornummer | 27193, 27191 |
| Motorcode | CPVA |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
Vanaf
€ 17,86
- -43%
Bougie NGK 97124
CPVA, M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting
97124
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| TecDoc-motornummer | 27193, 27191 |
| Motorcode | CPVA |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
Vanaf
€ 17,73
- -39%
Bougie Bosch 0 241 145 528
Napf
0 241 145 528
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,75 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20,5 |
| Aanvullende informatie | Platina Iridium Evo |
Vanaf
€ 14,93
- -46%
Bougie Champion OE244
Pt GE, HS 6,4, M12x1.25, 16 mm
OE244
| Overstek [mm] | 1,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Steellengte [mm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vonklengte [mm] | 2,3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | HS 6,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | KA6ZPHPB-1 |
| Bundeltype | Doos |
| Versie | Copper Gasket |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
| Aanvullende informatie | PLATINUM |
€ 33,61
€ 18,49
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Beru Z507
M12x1.25, 16mm
Z507
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16mm |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21,5 |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 3 |
€ 30,21
€ 10,58
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Bougie Bosch 0 241 145 523
Napf, M 12 x 1,25
0 241 145 523
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | Napf |
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
€ 30,64
€ 14,70
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z365
HS 6,4, M12x1,25, Platium-middelelektrode, Met flenszitting
Z365
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | HS 6,4 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Bougie | Platium-middelelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21,5 |
| Technisch informatienummer | 12 F-6 LPPR2L |
| Weerstand van [kOhm] | 1 |
| Weerstand tot [kOhm] | 2 |
€ 28,56
€ 14,85
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1957
CPVA, CMBA, CXSA, Benzine, M12x1,25, 16 mm
1957
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 21,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Motorcode | CPVA, CMBA, CXSA |
| Brandstoftype | Benzine |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,80 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 90000 |
| Bougie | Platium-middelelektrode |
€ 62,06
€ 11,17
- -82%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 94968
CPVA, M12 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting
94968
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| TecDoc-motornummer | 27193, 27191 |
| Motorcode | CPVA |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aansluituitvoering ring (bekervormig) |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 25,34
€ 18,25
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Hella 8EH 188 706-861
1-massa elektrode
8EH 188 706-861
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | 12 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 21,5 |
€ 30,13
€ 13,85
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 117 105
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
117 105
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 371,72
€ 148,68
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0079
V99-75-0079
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 38,13
€ 38,13
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
