×
BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i (142kW)
Bougie voor BMW Z3 Roadster (E36) 2.8 i Benzine (142kW / 193pk)
Ga snel naar...
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afdichting secundaire luchtklep
- Brandstof magneetventiel
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk regelaar
- Brandstoffilter
- Brandstoffilter pakking
- Brandstofleiding
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Injector reparatieset
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Secundaire luchtpomp
- Secundaire luchtzuigsysteemklep
- Steun luchtfilterhuis
- Tankdop
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- EGR-klep
- Inlaatklep
- Inlaatslang-/pijp luchtfilter
- Klep voor dichte bypassklep
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorophanging schakelklep
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Ontluchtingklep nokkenasbehuizing
- Slang cilinderkopontluchting
- Steun luchtfilterhuis
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieketting geleiderailvoering
- Distributieketting kit
- Distributieketting spanner
- Distributieketting spanrail
- Distributieriem
- Geleiderol (poly) V-riem
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Poly V-riemen kit inclusief waterpomp
- Riemspannerdemper
- Spanbout (poly) V-riem
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepomp aandrijfketting
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Reparatieset carterontluchting
- Temperatuurschakelaar
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstoffilter pakking
- Carter pakking
- Carterontluchting pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Veerpoot lager pakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Bougie Hella 8EH 188 706-071
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
8EH 188 706-071
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Pro |
€ 34,18
€ 14,70
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Optioneel | |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0023
2-massa elektrode
V99-75-0023
| TecDoc-motornummer | 28384 |
| Aantal | 6 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
€ 9,72
€ 9,72
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0046
V99-75-0046
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Aantal contacten | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
€ 10,31
€ 10,31
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Dt Spare Parts 4.67509
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
4.67509
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 25,63
€ 14,60
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 500 629
2-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
500 629
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Bougie | 2-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,83
€ 3,93
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 501 331
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
501 331
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 65,85
€ 18,44
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z237
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z237
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vereist aantal stuks | 6 |
| Bouwjaar vanaf | 09-1998 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,6 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 4-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DQUP7 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 20,68
€ 14,88
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 3026
TUNING !!!, Tuning!!!, Benzine, M52 B28
3026
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Specificatie | TUNING !!!, Tuning!!! |
| Brandstoftype | Benzine |
| Motorcode | M52 B28 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Vervangen na km | 30000 |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 71,04
€ 14,21
- -80%
Tijdelijk uitverkocht
