Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 30 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Enkel in combinatie met | 170070 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 240 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 180 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 12x125, Dunlaagsensor, NTC, zwart/groen
| Schroefdraadmaat | M 12x125 |
| Sensortype | Dunlaagsensor, NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd, M12x1,5, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5 jaar garantie of max. 75.000 km, Diesel
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Brandstoftype | Diesel |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 X 1 MM
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, M10 X 1 MM
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Buitendraad [mm] | M10 X 1 MM |
| Sleutelwijdte | 24 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Common rail, Hogedruk zijde
| Kleur | Zwart |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 90 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
