Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
006 153 75 28
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 006 153 75 28 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE
| Aantal contacten | 5 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Brandstofleiding, zwart
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, 006 153 74 28, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 006 153 74 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -78%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, 006 153 65 28
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Voor OE nummer | 006 153 65 28 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Afmetingen in acht nemen | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 0009050800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06J906051C, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051C |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06J906051D, Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 06J906051D |
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 1729436 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 353422E500 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03C906051A, M10, Benzine/Gas (Bifuel), Benzine
| Voor OE nummer | 03C906051A |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Brandstoftype | Benzine/Gas (Bifuel) |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M12x1,5 mm, 19 mm
| Voor OE nummer | 31272619 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919824C, M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919565, Ovaal
| Voor OE nummer | 04L919565 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038906081B, Brandstofleiding, Geclipst, NTC
| Voor OE nummer | 038906081B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 13627823477 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
314702A400, Samengeperst, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 314702A400 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 93196532 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06E906051K, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06E906051K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 mm, Lagedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 13537614317 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van rail naar injecteur, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 9813754680 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
166392693R, Brandstoffilterbuis, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 166392693R |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Hogedruk zijde, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 353422E610 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 6235649 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
166381LA0A, Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 166381LA0A |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
