Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
Links, GENUINE, Common rail
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met uitlaatpijpkoeling, 059 919 523A, voor de radiateur
| Alternatief artikel | 82.336 |
| Uitlaatsysteem | Met uitlaatpijpkoeling |
| Voor OE nummer | 059 919 523A |
| Inbouwplaats | Voor de radiateur |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 82.336A2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
68144113AA, 000 905 08 00, OE EQUIVALENT, M12x1,25 mm
| Voor OE nummer | 68144113AA, 000 905 08 00 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M 12x1,5, LRA1600BA, L35G-18-840
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
| Voor OE nummer | LRA1600BA, L35G-18-840, 5072891 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Lichtgrijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Voor OE nummer | 9813735580 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
83.1251A2, GENUINE, M18X1,5, Common rail
| Alternatief artikel | 83.1251A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail, Directe Injectie |
| Druk (bar) tot | 2000 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
83.1259A2, GENUINE, Common rail
| Alternatief artikel | 83.1259A2 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
04L906054F, GENUINE, Common rail
| Voor OE nummer | 04L906054F |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, M18X1,5, Common rail
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail, Hogedruk zijde
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Common rail
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Diesel
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftype | Diesel |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98 137 546 80, Van rail naar injecteur, GENUINE, Geschroefd
| Voor OE nummer | 98 137 546 80 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, Directe Injectie, Geschroefd
| Voor OE nummer | 55192238 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06J 906 051 C, GENUINE, Benzine, Directe Injectie
| Voor OE nummer | 06J 906 051 C |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BM5G 9F972 BA, GENUINE, Benzine, Directe Injectie
| Voor OE nummer | BM5G 9F972 BA |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
13 53 7 620 946, GENUINE, Benzine, Directe Injectie
| Voor OE nummer | 13 53 7 620 946 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Brandstoftype | Benzine |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
84.394A2, 03C 906 051 A, GENUINE, M10
| Alternatief artikel | 84.394A2 |
| Voor OE nummer | 03C 906 051 A |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Brandstoftype | Benzine/Gas (Bifuel) |
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -15%
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M8 x 1,25
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 68 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
