Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
M18x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 135 |
| Druk (bar) | 2200 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 30 |
| Druk (bar) | 1800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2500 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5-6g
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Druk (bar) | 2500 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 250 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 300 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 180 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1-6g
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Druk (bar) | 500 |
| Schroefdraadmaat | M10x1-6g |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 12x125, Dunlaagsensor, NTC, zwart/groen
| Schroefdraadmaat | M 12x125 |
| Sensortype | Dunlaagsensor, NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5 0406 4817, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Nominale temperatuur [°C] | 5 |
| Voor OE nummer | 5 0406 4817 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
4254 0204, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 34 |
| Voor OE nummer | 4254 0204 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 50 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5
| Afmetingen in acht nemen | |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 49 |
| Sleutelwijdte | 27 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 110 |
| Voor OE nummer | 1865316 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
13 53 7 781 486, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 13 53 7 781 486 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -82%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Directe Injectie, Hogedruk zijde
| Brandstoftoevoer | Directe Injectie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 1581708 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12, Zonder afdichtring, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
