Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
NTC, Met afdichtring
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x125, NTC, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,25 mm, 19 mm, NTC
| Voor OE nummer | 0009050800 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06J906051C, Benzine, Hogedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06J906051C |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06J906051D, Van brandstofverdeler naar toevoerleiding, Benzine, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 06J906051D |
| Inbouwplaats | Van brandstofverdeler naar toevoerleiding |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Oranje |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 1729436 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Benzine, Hogedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 353422E500 |
| Brandstoftype | Benzine |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03C906051A, M10, Benzine/Gas (Bifuel), Benzine
| Voor OE nummer | 03C906051A |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Brandstoftype | Benzine/Gas (Bifuel) |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M12x1,5 mm, 19 mm
| Voor OE nummer | 31272619 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L919824C, M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L919565, Ovaal
| Voor OE nummer | 04L919565 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038906081B, Brandstofleiding, Geclipst, NTC
| Voor OE nummer | 038906081B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 13627823477 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
314702A400, Samengeperst, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 314702A400 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 93196532 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
06E906051K, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06E906051K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1 mm, Lagedruk zijde, Ovaal
| Voor OE nummer | 13537614317 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Van rail naar injecteur, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 9813754680 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
166392693R, Brandstoffilterbuis, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 166392693R |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, Hogedruk zijde, Zonder kabel
| Voor OE nummer | 353422E610 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde, Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 6235649 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
166381LA0A, Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 166381LA0A |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
