Brandstofdruk sensor
De brandstofdruk sensor is een cruciaal onderdeel van het brandstofsysteem van jouw auto. Deze sensor meet de druk in de brandstofleidingen en stuurt de gegevens door naar de motorcomputer, zodat de juiste hoeveelheid brandstof wordt geïnjecteerd. Een defecte brandstofdruk sensor kan leiden tot problemen zoals slechte prestaties, moeilijk starten of een hoger brandstofverbruik. Het is belangrijk om een defecte sensor snel te vervangen om verdere motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw nieuwe brandstofdruk sensor en zorg voor een optimale werking van je auto!
03C906051A, M10, Benzine/Gas (Bifuel), Benzine
| Voor OE nummer | 03C906051A |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Brandstoftype | Benzine/Gas (Bifuel) |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hogedrukpomp (lagedrukzijde), M12x1,5 mm, 19 mm
| Voor OE nummer | 31272619 |
| Inbouwplaats | Hogedrukpomp (lagedrukzijde) |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Groen |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919824C, M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 04L919824C |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
04L919565, Ovaal
| Voor OE nummer | 04L919565 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038906081B, Brandstofleiding, Geclipst, NTC
| Voor OE nummer | 038906081B |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 17 mm, NTC
| Voor OE nummer | 13627823477 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
314702A400, Samengeperst, NTC, Ovaal
| Voor OE nummer | 314702A400 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 93196532 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06E906051K, Geschroefd, Lagedruk zijde, D-vorm
| Voor OE nummer | 06E906051K |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Lagedruk zijde |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Van rail naar injecteur, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 9813754680 |
| Inbouwplaats | Van rail naar injecteur |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
166392693R, Brandstoffilterbuis, Geschroefd, zwart
| Voor OE nummer | 166392693R |
| Inbouwplaats | Brandstoffilterbuis |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
166380783R, Geschroefd, rechthoekig
| Voor OE nummer | 166380783R |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
166381LA0A, Geschroefd, Ovaal
| Voor OE nummer | 166381LA0A |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschroefd, rechthoekig
| Voor OE nummer | 507950 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
NDD72100548, Geschroefd
| Voor OE nummer | NDD72100548 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Van rail naar rail, Geschroefd, D-vorm
| Voor OE nummer | 13537537319 |
| Inbouwplaats | Van rail naar rail |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 13532247581 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A0041536728, Common rail
| Voor OE nummer | A0041536728 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Common rail
| Voor OE nummer | 504152959 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | 55207677 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 504247741 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1800 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail
| Voor OE nummer | 9655465480 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | 9349 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR020019, Common rail
| Voor OE nummer | LR020019 |
| Diameter [mm] | 18 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail
| Voor OE nummer | 392030019 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
03L906054A, M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 03L906054A |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A0051535828, M18X1,5, Common rail, Hogedruk zijde
| Voor OE nummer | A0051535828 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Hogedruk zijde |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Common rail
| Voor OE nummer | 0071534328 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 0281002907 |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, M18X1,5, Common rail
| Voor OE nummer | 906915100002 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M18X1,5 |
| Brandstoftoevoer | Common rail |
| Druk (bar) tot | 1500 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
