Kentekenverlichting voor Audi A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TFSI Benzine (132kW / 180pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Automaatbak pakking
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset versnellingsbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Tussenaskeerring
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellager
- Wielnaaf
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
PLAATVERLICHT. L
| Inbouwplaats | Links |
| Artikelnummer paar | 0325920 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R
| Inbouwplaats | Rechts |
| Artikelnummer paar | 0325919 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-getest, Achter, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Bouwjaar vanaf | 08-2011 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lamptype | LED |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar vanaf | 08-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-getest, Voor
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Voor |
| Bouwjaar | A1 09/10-01/15 |
| Bouwjaar | A4 12/07-11/11 |
| Bouwjaar | A5 05/07-07/11 |
| Bouwjaar | A6 09/08-02/11 |
| Bouwjaar | Q5 (8R) 11/08-05/12 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, Met gloeilamp, Met E-keurmerk, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PLAATVERLICHT. R/L -5/11
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -37%
Links, Met gloeilamp, 003-07-904
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 003-07-904 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Met gloeilamp, 003-07-903
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 003-07-903 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Zonder gloeilamp, 003-07-902
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 003-07-902 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Zonder gloeilamp, 003-07-901
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 003-07-901 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met lamphouder, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links, Zonder gloeilamp
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Zonder gloeilamp
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links, Met gloeilamp
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met E-keurmerk
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bouwjaar tot | 09-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links achter, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 11.2000 |
| Productiedatum tot | 07.2016 |
| Lamptype | LED |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Links
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Modeljaar tot | 2011 |
| Productiedatum vanaf | 05.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2018 |
| Lamptype | C5W |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Lamptype | C5W |
- -31%
E-Typ geprüft, Links, Geclipst, C5W
| Controleteken | E-Typ geprüft |
| Inbouwplaats | Links |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | C5W |
Aan beide zijden, LED, Geclipst
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Geclipst |
Aan beide zijden, Met LED, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Bouwjaar tot | 08-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 3 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Rechts, Links, Met gloeilamp
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Productiedatum vanaf | 05.2004 |
| Productiedatum tot | 05.2018 |
| Lamptype | LED |
- -52%
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Met gloeilamp
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 12,00 |
| Breedte [cm] | 3,00 |
| Lengte [cm] | 12,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 4,00 |
| Breedte [cm] | 3,20 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Bouwjaar tot | 12-2011 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 2,50 |
| Breedte [cm] | 3,40 |
| Lengte [cm] | 7,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Bouwjaar tot | 12-2011 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
