Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Modeljaar tot | 2018 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Midden, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Midden |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 18 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aantal LED's | 3 |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met LED, Stuk, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar, Met weerstand
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met LED, Paar
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met LED |
| Hoeveelheid | Paar |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aan beide zijden, Paar, LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Hoeveelheid | Paar |
| Lamptype | LED |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, R4, zwart, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Aantal | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -6%
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, R4, zwart, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
| Aantal | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, ECE-getest, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Aantal | 1 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lamptype | R10W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -7%
ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 6, 24 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aantal | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | R10W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -5%
Zwart, ECE-getest, R4, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aantal | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -5%
