Kentekenverlichting
Kentekenverlichting is een verplicht onderdeel van je voertuig, bedoeld om ervoor te zorgen dat je kenteken goed zichtbaar is in het donker. De verlichting wordt meestal boven of naast de kentekenplaat geplaatst en zorgt ervoor dat de plaat duidelijk leesbaar is voor andere weggebruikers en verkeersautoriteiten. Het niet functioneren van je kentekenverlichting kan leiden tot boetes en gevaarlijke situaties, vooral tijdens nachtelijke ritten. Vervang je kentekenverlichting tijdig om de zichtbaarheid van je voertuig te waarborgen en te voldoen aan de wettelijke eisen.
Zwart, ECE-getest, rechts, Links
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Gloeilamp technologie |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | CCC-getest, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 24, 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Materiaal | Kunststof |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Aantal | 1 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
| Lamptype | R10W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -7%
ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Kleur | Zwart |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 6, 24 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 55 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aantal | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | R10W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -5%
Zwart, ECE-getest, R4, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 33 |
| Breedte [mm] | 82 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Aantal | 80 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ECE-getest, rechts, Links, Halogeen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lamptype | C5W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -5%
Zwart, ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Registratietype | ADR/GGVS getest, SAE gecontroleerd, CCC-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R4 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K9K |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 93 |
| Breedte [mm] | 66 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal | 1 |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal LED's | 4 |
| Lamptype | LED |
| Lichtfunctie | Met kentekenverlichting (LED) |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ADR/GGVS getest, R4, zwart, rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Registratietype | ADR/GGVS getest |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 102 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Monteerwijze | Inbouw, Geschroefd |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | R10W |
| Lichtfunctie | Met kentekenplaatverlichting |
- -26%
O.E. (Original), Aan beide zijden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
O.E. (Original), Achter
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Achter |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
O.E. (Original), Midden
| Kwaliteit | O.E. (Original) |
| Inbouwplaats | Midden |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, W5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, ECE-getest, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, ECE-getest, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Modeljaar vanaf | 2015 |
| Lamptype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ECE-getest, LED
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geschikt voor CAN-Bus systemen, ECE-getest, LED
| Informatieoverdracht | Geschikt voor CAN-Bus systemen |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichten-bouwtype | LED |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterportier, Met gloeilamp, Depo / TYC, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met achterklep, Depo / TYC, W5W
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterklep |
| Versie | Depo / TYC |
| Lamptype | W5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, Met gloeilamp, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aan beide zijden, C5W
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Lamptype | C5W |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
