Gloeilamp, kofferruimteverlichting voor Audi 100 C3 Avant (445, 446) 2.4 D Diesel (60kW / 82pk)
- Accessoires
- Accessoires
- Antennes universeel
- Anti statische strip
- Autohoes
- Batterijen
- Borden en Stickers
- Claxon
- Instrumenten houders
- Kleding
- Marterverjager
- Moer
- Noodhamer
- Raamtrekker
- Sleepkabel
- Sportuitlaten universeel
- Startkabelset
- Stoelhoezen
- Uitlaatsierstuk
- Voetenset
- Wieldoppen
- Wielhoezen
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afval
- Anti slip mat
- Armsteunen universeel
- Autokluis
- Automatten
- Beker- en blikhouders
- Deurvergrendeling
- Fotohouder
- Gordelhoes
- Instaplijsten
- Interieur accessoires
- Kledinghanger
- Koelboxen
- Koffiezetter
- Luchtverfrisser
- Pedaalset
- Pookknoppen
- Schakelaar universeel
- Sigarettenaansteker
- Sportstoelen
- Sportsturen
- Stoelbeschermer
- Stoelframes/-sledes
- Stuurhoes
- Stuurnaven
- Stuurslot
- USB adapters
- Ventilator universeel
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afdichtring koelvloeistofleiding
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Antennes universeel
- Claxon
- Klein electro
- Klemhuls ABS toerentalsensor
- Knipperlichtschakelaar
- Koplamp
- Motor voor stoelverstelling
- PDC systeem
- Relais
- Relais brandstofpomp
- Relais dimlicht
- Relais gloeitijd
- Relais ventilator
- Remlichtschakelaar
- Ruitensproeier pomp
- Ruitenwissermotor
- Schakelaar universeel
- Stuurslot
- USB adapters
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, airco regelaar
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, zwaailicht
- Gloeilampen set
- Lampen
- Antivries
- Bandenreparatie
- Bandenverzorging
- Brandstoffilter
- Cardan olie (Differentieel)
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Distributieriem kit inclusief waterpomp
- Gloeibougie
- Hydrauliekolie
- Interieurfilter
- Koelvloeistof
- Lijmen / Kitten
- Luchtfilter
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Oliefilter
- Onderhoudsbeurt
- Reparatie
- Ruitensproeiervloeistof
- Stuurbekrachtigingsolie
- Toevoeging motor
- Trechter
- V-riem
- Versnellingsbakolie
- Waterpomp
- Wd-40
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Afstand sensor
- Binnentemperatuur sensor
- Buitentemperatuur sensor
- Contactschakelaar
- Druksensor
- Inlaatdruk-/map sensor
- Knipperlichtschakelaar
- Krukas positiesensor
- MAP sensor
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Olietemperatuursensor
- Remlichtschakelaar
- Schakelaars/sensoren/luchtmassameter
- Stuurslot
- Temperatuurschakelaar
- Temperatuursensor
- Toerentalsensor
- Auto poetsen & waxen
- Autobekleding reinigen
- Autohoes
- Banden en velgenreiniger
- Glasreiniger
- Ijsdeken
- Ijskrabber
- Insectenverwijderaar
- Lakken en spuitbussen
- Luchtverfrisser
- Microvezel & Droogdoeken
- Pasklare rubber matten
- Pasklare stoffen matten
- Reiniging exterieur
- Roest Behandeling
- Schoonmaak en beschermen
- Smartwax
- Stofzuiger
- Textielspray
- Velgenreiniger
- Acculaders En Toebehoren
- Benzinekan
- Gereedschap
- Gloeilamp
- Handgereedschap
- Hydrauliekolie
- Lakken en spuitbussen
- Monteurshoezen
- Olie Catch Tank
- Plaklijst op rol
- Reparatie
- Smeer gereedschap
- Startkabelset
- Striping
- Textielspray
- Trechter
- Velgen reparatie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Werkplaats en gereedschap
- Werkplaats gereedschap
- Werkplaats toebehoren
- Aanhanger
- Acculaders En Toebehoren
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Caravan / trailer accessoires
- Caravanspiegel
- Cardan olie (Differentieel)
- Dakdrager
- Dakkoffers
- Differentieel keerring
- Fietsendrager
- Filter/oliezeef automaatbak
- Gloeilampen set
- Hondenrekken
- Insectenverwijderaar
- Koelboxen
- Navigatie en houders
- Ophangrubber automaatbak
- Price-as lager
- Ruitensproeiervloeistof
- Schakelstang keerring
- Starthulp
- Versnellingsbakolie
- Zonnescherm
Gloeilampfitting, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -41%
Wit, 0,6, LED
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buislamp, SV8.5, T10,5x43
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
| Uitvoering soffietlamp | T10,5x43 |
- -9%
Voor voertuigen zonder schuifdak, J 200100, C5W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | J 200100 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -59%
Inbouw aan zijkant, W5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -57%
Voor voertuigen zonder schuifdak, J 200100, C5W
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | J 200100 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -62%
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -14%
Voor achterlicht, R10W, Blisterverpaking
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -60%
0,8, LED, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,8 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Wit, 0,6, LED, SV8.5-8
| Kleur | Wit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,6 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
- -2%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -53%
Voor voertuigen zonder schuifdak, J 200100, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | J 200100 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
Voor voertuigen zonder schuifdak, J 200100, LED
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder schuifdak |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Chassisnummer (VIN) tot | J 200100 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Garantie | Plus 1 jaar uitgebreide garantie bij productregistratie, 2 jaar garantie |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 38 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 38 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
LED, SV8.5-8, FEST 43 mm
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Lamptype | LED |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Uitvoering soffietlamp | FEST 43 mm |
| Levensduur tot [uur] | 5000 |
- -10%
C5W, SV8.5-8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
T4W, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -20%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
T4W, Met zijlicht, Met binnenverlichting
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Lichtfunctie | Met zijlicht, Met binnenverlichting |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
R5W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Voor achterlicht, R10W, BA15s
| Lichtfunctie | Voor achterlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
T4W, Doos, BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Buislamp, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Buislamp |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 47 |
0,5, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 41 |
- -23%
