Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
P13W, PG18.5d-1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 13 |
| Lamptype | P13W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
- -14%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Glassokkellamp, Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, R5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Kogellamp, R5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PW24W, WP3.3x14.5/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PW24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/3 |
- -28%
Inbouw aan zijkant, Wy5W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, W21/5W, W3x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | W21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | DIADEM CHROME |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, RY10W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, RY10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HY21W, BAW9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | HY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -49%
Glassokkellamp, Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Glassokkellamp, Wy5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, HY21W, BAW9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, HY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAW9s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PCY16W, PU20d/2, geel
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | PCY16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PU20d/2 |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
WY21W, WX3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, 1,8, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,8 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,65, LED, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,65 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit WS |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R37, Kogellamp, PY21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, Miniatuur-halogeenlamp, H21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
| Gloeilampkleur | Transparant |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
