Gloeilamp, kentekenplaatverlichting voor Renault 21 Stationwagen (K48_) 2.1 D (K480) Diesel (51kW / 69pk)
- Accessoires
- Accessoires
- Antennes pasklaar
- Antennes universeel
- Anti statische strip
- Autohoes
- Batterijen
- Borden en Stickers
- Claxon
- Instrumenten houders
- Kleding
- Marterverjager
- Moer
- Noodhamer
- Raamtrekker
- Sleepkabel
- Sportuitlaten universeel
- Startkabelset
- Stoelhoezen
- Uitlaatsierstuk
- Voetenset
- Wieldoppen
- Wielhoezen
- Wrapfolie
- Aansteker
- Afval
- Anti slip mat
- Armsteunen universeel
- Autokluis
- Automatten
- Beker- en blikhouders
- Deurvergrendeling
- Fotohouder
- Gordelhoes
- Instaplijsten
- Interieur accessoires
- Kledinghanger
- Koelboxen
- Koffiezetter
- Luchtverfrisser
- Pedaalset
- Pookknoppen
- Schakelaar universeel
- Sigarettenaansteker
- Sportstoelen
- Sportsturen
- Stoelbeschermer
- Stoelframes/-sledes
- Stuurhoes
- Stuurnaven
- Stuurslot
- USB adapters
- Ventilator universeel
- Wrapfolie
- Achterlicht
- Autolampen Halogeen
- Autolampen Led
- Autolampen Xenon
- Gloeilamp, achterlicht
- Gloeilamp, achteruitrijlicht
- Gloeilamp, airco regelaar
- Gloeilamp, bochtenlicht
- Gloeilamp, dagrijlicht
- Gloeilamp, derde remlicht
- Gloeilamp, deur licht
- Gloeilamp, instaplicht
- Gloeilamp, instrumentenverlichting
- Gloeilamp, interieurverlichting
- Gloeilamp, kentekenplaatverlichting
- Gloeilamp, knipper-/breedtelicht
- Gloeilamp, kofferruimteverlichting
- Gloeilamp, koplamp
- Gloeilamp, mistlamp
- Gloeilamp, motorruimteverlichting
- Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht
- Gloeilamp, parkeer-/breedtelicht
- Gloeilamp, remlicht
- Gloeilamp, verstraler
- Gloeilamp, werklamp
- Gloeilampen set
- Lampen
- Antivries
- Bandenreparatie
- Bandenverzorging
- Brandstoffilter
- Cardan olie (Differentieel)
- Distributieriem
- Distributieriem kit
- Gloeibougie
- Hydrauliekolie
- Interieurfilter
- Koelvloeistof
- Lijmen / Kitten
- Luchtfilter
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Oliefilter
- Onderhoudsbeurt
- Poly V-riem
- Reparatie
- Ruitensproeiervloeistof
- Stuurbekrachtigingsolie
- Toevoeging motor
- Trechter
- V-riem
- Versnellingsbakolie
- Waterpomp
- Wd-40
- Auto poetsen & waxen
- Autobekleding reinigen
- Autohoes
- Banden en velgenreiniger
- Glasreiniger
- Ijsdeken
- Ijskrabber
- Insectenverwijderaar
- Lakken en spuitbussen
- Luchtverfrisser
- Microvezel & Droogdoeken
- Pasklare rubber matten
- Pasklare stoffen matten
- Reiniging exterieur
- Roest Behandeling
- Schoonmaak en beschermen
- Smartwax
- Stofzuiger
- Textielspray
- Velgenreiniger
- Acculaders En Toebehoren
- Benzinekan
- Gereedschap
- Gloeilamp
- Handgereedschap
- Hydrauliekolie
- Lakken en spuitbussen
- Monteurshoezen
- Olie Catch Tank
- Plaklijst op rol
- Reparatie
- Smeer gereedschap
- Startkabelset
- Striping
- Textielspray
- Trechter
- Velgen reparatie
- Versnellingspook reparatieset
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Werkplaats en gereedschap
- Werkplaats gereedschap
- Werkplaats toebehoren
- Aanhanger
- Acculaders En Toebehoren
- Achteruitrijlichtschakelaar
- Airco compressor
- Caravan / trailer accessoires
- Caravanspiegel
- Cardan olie (Differentieel)
- Dakdrager
- Dakkoffers
- Differentieel keerring
- Fietsendrager
- Filter/oliezeef automaatbak
- Gloeilampen set
- Hondenrekken
- Insectenverwijderaar
- Koelboxen
- Koppelingskabel
- Navigatie en houders
- Ophangrubber automaatbak
- Price-as lager
- Ruitensproeiervloeistof
- Schakelstang keerring
- Starthulp
- Versnellingsbakolie
- Zonnescherm
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -31%
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
Achter, Voor, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime BL |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, P21W, BA15d
| Inbouwplaats | Achter |
| Optioneel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buislamp, C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Buislamp, C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, P21W
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
C5W, Blisterverpaking, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatisch daglichtinschakeling |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, Voor, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
C5W, SV8.5
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Blokkenscheiding | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Achter, Voor, Kogellamp
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inbouw aan zijkant, W3W, W2.1x9.5d
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, Achter, P21W
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -61%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 6000 K |
- -17%
BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Kleurtemperatuur [K] | 4000 |
| Aanvullende informatie | LED Retrofit BL 4000 K |
- -17%
W3W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Lamptype | W3W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
P21W, BA15s
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
