Gloeilamp, achteruitrijlicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
Blisterverpaking, amber, W3x16q
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16q |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
21/5, P21/5W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -28%
Blisterverpaking, wit, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 2,0 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Blisterverpaking, amber, BAY15d
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Blisterverpaking, wit, PG18.5d-1
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| LED lichtkleur | Wit |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG18.5d-1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,6 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, Blisterverpaking
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W16W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | W16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, BA15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
27/7, P27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12,8 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | P27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WY21W, W3x16d, Oranje
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | WY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Gloeilampkleur | Oranje |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,2, LED, Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,2 |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | Wettelijk niet toegestaan volgens StVZO |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Kleurtemperatuur [K] | 6000 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -63%
R10W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | R10W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PSX24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -14%
W5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | COOL BLUE® INTENSE (Next Gen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
P27W, W2.5x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27 |
| Lamptype | P27W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
27/7, PY27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
R5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
