Gloeilamp, achteruitrijlicht
Op zoek naar auto onderdelen op kenteken? Wij bieden een enorm assortiment aan onderdelen en accessoires voor elk automerk en model. Heb je onderdelen nodig voor het remsysteem, filters, verlichting of carrosserie, je vindt alles eenvoudig door je kenteken in te voeren. Bestel vandaag nog op 123autoparts.nl en profiteer van snelle levering en deskundig advies om je auto weer in topconditie te krijgen.
P21W, BA15d
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | Trucklight WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
- -10%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Trucklight Maxlife WS |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R37, Kogellamp, P21W
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R37, verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp
| Voldoet aan ECE norm | R37 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Verlengde levensduur (trillingsvrij), Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PW16W, WP3.3x14.5/8
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 16 |
| Lamptype | PW16W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WP3.3x14.5/8 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 15 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BA15s, Kogellamp
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 18 |
| Lamptype | Kogellamp |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -10%
Miniatuur-halogeenlamp, H21W, BAY9s
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
29/7, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 29/7 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PSX24W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PSX24W |
| Aantal | 1 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/7 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Wy5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | Wy5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
27/7, PY27/7W, W2.5x16q
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 27/7 |
| Lamptype | PY27/7W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.5x16q |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
0,5, LED, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,5 |
| Lamptype | LED |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PS19W, PG20/1
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 19 |
| Lamptype | PS19W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/1 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PS24W, PG20/3
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 24 |
| Lamptype | PS24W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PG20/3 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
H6W, BAX9s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | H6W |
| Aantal | 1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
21/5, Gloeilampfitting, Doos
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,3, LED, WX3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | WX3x16d |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1,3, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 10 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | TRUCKSTAR® PRO (Next Gen) |
Amber, BAY15d, 1,3, LED
| LED lichtkleur | Amber |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 1,3 |
| Lamptype | LED |
| Aanvullende informatie | LEDriving® SL |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21, 5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
W21W, W3x16d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | W21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/5, Kogellamp, P21/5W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/5W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, H21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY9s |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kogellamp, R10W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 10 |
| Lamptype | Kogellamp, R10W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Miniatuur-halogeenlamp, H6W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 6 |
| Lamptype | Miniatuur-halogeenlamp, H6W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAX9s |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Glassokkellamp, W21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Glassokkellamp, W21W |
| Aantal | 10 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W3x16d |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
