Fuseekogel voor Volkswagen GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI Diesel (81kW / 110pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Onderlegplaat aandrijfasflens
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset Oliepomp
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras rechts, Onder, voor stalen astap, 1ZE,1ZF,1ZP
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Voor stalen astap |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZE,1ZF,1ZP |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 63586 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, voor aluminium astap, 1ZA,1ZB, 3 x M10
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Voor aluminium astap |
| Voor gecombineerd PR nummer | 1ZA,1ZB |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | 3 x M10 |
| Schroefdraadmaat 1 | MM12X1,5R |
| Artikelnummer paar | 63589 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 1ZA, 1ZK
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0018 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZA, Vooras rechts, Onder, 1ZK
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0017 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, 1ZE, 1ZJ, 1ZF
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0034 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZE, Vooras rechts, 1ZJ, 1ZF
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Artikelnummer paar | 116 010 0033 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,5, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 312 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 93 1486 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288, 276 |
| Blokkenscheiding | |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0669 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,5, M12 x 1,5, Onder, Vooras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5, M12 x 1,5 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 288, 276 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Blokkenscheiding | |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 30 94 0668 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Buiten, Onder, 1ZE
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10009 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 3C0407366B
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 3C0407366B |
| Artikelnummer paar | 7576007 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, 5WA407366
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Voor OE nummer | 5WA407366 |
| Artikelnummer paar | 9005570 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras links, 5WA407365
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 5WA407365 |
| Artikelnummer paar | 9005569 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Onder, 1ZA, 1ZK
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Artikelnummer paar | 72-2357 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, 1ZA, 1ZK
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Artikelnummer paar | 72-2356 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZE, Onder, Vooras, 1ZJ
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Artikelnummer paar | 72-4812 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder, Vooras, 1ZE, 1ZJ
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Artikelnummer paar | 72-4811 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Onder, Vooras, BSG 90-310-005
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-005 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,5, Onder, Vooras rechts, BSG 90-310-054
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Componentennummer | BSG 90-310-054 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, Onder, Vooras, BSG 90-310-138
| Inbouwplaats | Links, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-138 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts, Onder, Vooras, BSG 90-310-139
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Vooras |
| Componentennummer | BSG 90-310-139 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Buiten, Onder, 1ZA
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10029 |
- -43%
Vooras rechts, Buiten, Onder, 1ZK
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Buiten, Onder |
| Voor PR nummer | 1ZK, 1ZA |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-10028 |
- -43%
Vooras, Links, Onder
| Inbouwplaats | Vooras, Links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1ZA, Onder, Vooras, 1ZK
| Voor PR nummer | 1ZA, 1ZK |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Artikelnummer paar | QS8910/HQ |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 1ZE, 1ZF, 1ZJ
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZJ |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer paar | 825 0371 10 |
- -36%
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,55 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, met synthetisch vet, M12 x 1,5
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor remschijfdiameter [inch] | 15 |
| Conusafmeting [mm] | 20,2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDS 311022 |
| Conusafmeting 1 [mm] | 15,4 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, 1ZE, 1ZJ, 1ZF
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43486 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -37%
1ZE, 1ZJ, Vooras rechts, 1ZF
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZJ, 1ZF |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 46275 01, 37220 01 |
| Artikelnummer paar | 43485 01 |
| Stuurmateriaal | Plaatstaal |
- -37%
Vooras links, 1ZE, 1ZF, 1ZJ
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor PR nummer | 1ZE, 1ZF, 1ZJ |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Conusafmeting [mm] | 15,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Artikelnummer paar | 825 0372 10 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
