Draagarm voor Seat ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Driehoeksdraagarm, Achter, Aan beide zijden, Achteras onder
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Achteras onder |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38000 01 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58014801 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58014702 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Rechts achter, met rubberlager, Zonder fuseekogel
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | 58085703 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Zonder fuseekogel, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58085604 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras, Zonder fuseekogel
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1K0 614 167 C |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
- -61%
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
- -64%
Enkelvoudigedraagarm, Buiten, Voor, Bovenaan
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Voor, Bovenaan, Achteras links, Achteras rechts |
- -67%
Driehoeksdraagarm, Onder, Binnen, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Binnen, Achteras links |
| Artikelnummer paar | 49485822 |
- -62%
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | 49485821 |
- -62%
Achteras rechts, Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder
| Nettogewicht [kg] | 1,75 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 50147145 |
- -76%
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Buiten, Onder
| Nettogewicht [kg] | 1,76 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Staal |
| Artikelnummer paar | 50147144 |
- -76%
Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Lengte 2 [mm] | 360 |
| Lengte 1 [mm] | 375 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
- -43%
Voor taxi's, Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
- -53%
Driehoeksdraagarm, Voor speciale voertuigen, Vooras, F0A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor speciale voertuigen |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | F0A |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
Driehoeksdraagarm, Achteras, Plaatstaal, V99-1020
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
Enkelvoudigedraagarm, Achteras, Plaatstaal, V99-1020
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
- -32%
Driehoeksdraagarm, niet voor taxi's, Vooras, Aluminium
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor taxi's |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | V10-4297 |
Driehoeksdraagarm, rechts, Aluminium, Met draag/-stuur gewricht
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1020 |
| Artikelnummer paar | V10-3964 |
Driehoeksdraagarm, Voor speciale voertuigen, F0A, Rechts voor
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor speciale voertuigen |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor PR nummer | F0A |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | V10-5380 |
F0A, Driehoeksdraagarm, Links voor, V10-5379
| Gewicht [kg] | 3,49 |
| Voor PR nummer | F0A |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Artikelnummer paar | V10-5379 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 39 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L29598 |
| Gewicht [kg] | 3,697 |
- -28%
Vooras links, Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 39 |
| Verpakkingslengte [cm] | 50 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L29597 |
| Gewicht [kg] | 3,697 |
- -32%
Schuingeplaatst stuur, Achteras, Links, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Bovenaan |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 1,400 |
- -65%
Schuingeplaatst stuur, Achteras, Aan beide zijden, Bovenaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 36 |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden, Bovenaan |
| Draagarmtype | Schuingeplaatst stuur |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Gewicht [kg] | 1,330 |
- -60%
Vooras, Driehoeksdraagarm, Links, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 38 |
| Verpakkingslengte [cm] | 48 |
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
| Voor gecombineerd PR nummer | F5Z, F4E |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Gewicht [kg] | 3,250 |
- -41%
Driehoeksdraagarm (BW), 06/10, Onder, Vooras
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0407151G |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kogelgewrichten |
- -32%
Driehoeksdraagarm (BW), 06/10, Achteras links, 3C0505223F
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Voor OE nummer | 3C0505223F |
| Artikelnummer paar | 7476498 |
- -60%
06/10, Driehoeksdraagarm (BW), Achteras rechts, 3C0505224F
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Voor OE nummer | 3C0505224F |
| Artikelnummer paar | 7476497 |
- -60%
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Voor
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Artikelnummer paar | 629 703 |
- -65%
KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt, Driehoeksdraagarm, Onder
| Oppervlakte | KTL-coating (kathodische dompellak), zwart gelakt |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts, Voor |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubbermetaallagers |
| Artikelnummer paar | 629 702 |
- -65%
