Draagarm voor Seat ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Enkelvoudigedraagarm, Links, Achteras, Plaatstaal
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Achteras |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 72-3474 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06/10, Driehoeksdraagarm (BW), Bovenaan, Achter
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm (BW) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505323D |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Enkelvoudigedraagarm, Achteras, Buiten, Bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, Bovenaan |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 30 93 9973 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, met rubberladers |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 30 93 9972 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras rechts
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Artikelnummer paar | 30 94 0439 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Onder, Achteras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Onder, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met moeren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Artikelnummer paar | 30 94 0438 |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat, Met zekeringsplaat |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Aan beide zijden, Vooras, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Vooras |
| Materiaal | Aluminium |
| Componentennummer | BSG 90-315-022 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Enkelvoudigedraagarm, Voor, Plaatstaal
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Verpakkingslengte [cm] | 48,5 |
| Inbouwplaats | Achteras links, Voor |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | VO-TC-14978 |
| Bundeltype | Box |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Enkelvoudigedraagarm, Achteras rechts, Voor, Plaatstaal
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 14 |
| Verpakkingslengte [cm] | 48,5 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Voor |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager |
| Artikelnummer paar | VO-TC-14977 |
| Bundeltype | Box |
- -57%
Driehoeksdraagarm, Links, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Links, Voor, Achteras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38823 01 |
| Artikelnummer paar | 35465 01 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Vooras links
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63571 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | 63570 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, Buiten, Onder
| Inbouwplaats | Vooras, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor PR nummer | F0A, F4E, F5Z |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Buiten, Onder
| Inbouwplaats | Achteras links, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-10210 |
- -50%
Achteras rechts, Driehoeksdraagarm, Buiten, Onder
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SCA-10209 |
- -50%
Driehoeksdraagarm, Vooras links en rechts, Aluminium, M12
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15,4 |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras rechts, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 172823 |
| Gewicht [kg] | 1,764 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achteras links, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 172825 |
| Gewicht [kg] | 1,764 |
- -76%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, rechts, Voor, Achteras
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Achteras |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 38823 01 |
| Artikelnummer paar | 35464 01 |
- -51%
Vooras, Driehoeksdraagarm, Voor, rechts
| Hoogte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor PR nummer | F0A |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 370 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC7951 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras, Vooras links, Buiten
| Hoogte [mm] | 126 |
| Inbouwplaats | Vooras, Vooras links, Buiten, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Optioneel | |
| Voor PR nummer | F0A |
| Lengte [mm] | 500 |
| Breedte [mm] | 370 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | TC7942 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,5, Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras rechts
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers, met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras onderaan, 3C0407151G, 3C0407151H
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Voor OE nummer | 3C0407151G, 3C0407151H |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 7N0501529, Onder, Achteras links
| Voor OE nummer | 7N0501529 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras links |
| Artikelnummer paar | DSS2426 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 7N0501530, Onder, Achteras rechts
| Voor OE nummer | 7N0501530 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Achteras rechts |
| Artikelnummer paar | DSS2390 |
- -63%
Driehoeksdraagarm, 5Q0505323C, Achteras rechts, Achteras links
| Voor OE nummer | 5Q0505323C |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links, Bovenaan |
- -63%
Driehoeksdraagarm, Vooras links, Onder
| Draagarmvorm | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras links, Onder |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor speciale voertuigen |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | VKDS 321105 B |
- -25%
Driehoeksdraagarm, voor taxi's, Vooras rechts, Vooras links
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 45120 01 |
- -64%
