Draagarm-/ reactiearm lager voor Seat ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI Diesel (103kW / 140pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm reparatieset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,600 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 3C0407151E, 3C0407151G |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -60%
Achteras, Links, Rubbermetaallager, rechts
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Inbouwplaats | Achteras, Links, rechts, Buiten, Onder |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -24%
Ovaal, Achteras, Binnen, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Buiten |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Breedte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -56%
25/01/11, Onder, Achter, Vooras
| Productiedatum vanaf | 25/01/11 |
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Voor OE nummer | 3C0199231F |
| Binnendiameter [mm] | 18,5 |
- -53%
06/10, Achter, Achteras, 1K0505145K
| Productiedatum vanaf | 06/10 |
| Inbouwplaats | Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | 1K0505145K |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Hoogte 1 [mm] | 82,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 64,5 |
- -30%
Rubbermetaallager, Onder, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Onder |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Rubbermetaallager, Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 6 versnellingen, Bovenaan
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 6 versnellingen, Versnellingsbak met dubbele koppeling |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 1K0 199 868 Q |
Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden, Achteras
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
- -30%
- -65%
Rechts, Voor, Vooras, Links
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Rechts, Voor, Vooras, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achter, Onder, Vooras, voor taxi's
| Totale lengte [mm] | 63,8 |
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Vooras |
| Speciaalgebruikvoertuig | Voor taxi's |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -72%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras onder, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Vooras, Aan beide zijden, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 51 |
| Breedte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
- -21%
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Vooras
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 54 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48, 28 |
- -60%
Vooras, Achter, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Speciaalgebruikvoertuig | Niet voor taxi's |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -5%
Aan beide zijden, Voor, Vooras, OE Performance
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor, Vooras |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, OE Performance, zilver
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, OE Performance, zilver
| Gewicht [g] | 177 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 96 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Zilver, Aan beide zijden, Achter, Metaal
| Gewicht [g] | 480 |
| Kleur | Zilver |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Metaal |
| Kwaliteit | OE Performance |
Vooras links en rechts, Onder
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Onder |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 39,8 |
- -65%
