Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2) 1.6 TDI 4motion Diesel (81kW / 110pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Differentieel ophangrubber
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset differentieel
- Reparatieset versnellingsbak
- Rubber askoppeling / Hardyschijf
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- TPMS/Bandenspanning sensor
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Voor, Vooras
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Voor PR nummer | ON4 |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
Vooras rechts, Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm, Aluminium
| Gewicht [kg] | 0,7189 |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Aluminium |
| Artikelnummer paar | V10-0706 |
Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 30, 65 |
- -17%
Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -69%
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 5Q0 505 543 B |
| Dikte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm, Rubber/Metaal
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
Achteras, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Per twee vervangen | |
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Lengte [mm] | 90 |
Achter, Rubber/Metaal, M14X1,5
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Schroefdraadmaat | M14X1,5 |
0N4, Achteras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Voor PR nummer | 0N4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
Achteras rechts, Achter, Achteras links, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
Voor, Achteras links, Achteras rechts, Rubber/Metaal
| Dikte [mm] | 90 |
| Inbouwplaats | Voor, Achteras links, Achteras rechts |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
- -24%
Achteras, Achter, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Breedte [mm] | 83 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 53 |
| Buitendraad 2 [mm] | 54 |
- -17%
Achteras, Rubbermetaallager, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Voor |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Breedte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 18,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 61 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
- -17%
Achteras, Onder, Voor
| Inbouwplaats | Achteras, Onder, Voor |
| Binnendiameter [mm] | 12,3 |
| Buitendiameter [mm] | 60,2 |
| Breedte 1 [mm] | 45 |
| Breedte 2 [mm] | 64 |
- -13%
Aan beide zijden, Voor, Vooras, OE Performance
| Gewicht [g] | 180 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Voor, Vooras |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, OE Performance, zilver
| Gewicht [g] | 206 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Achter, Aluminium, Rubber, OE Performance
| Gewicht [g] | 174 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Zilver, Achter, Aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 387 |
| Kleur | Zilver |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
Aan beide zijden, voor en achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 338 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, voor en achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Aan beide zijden, Achter, Gegoten aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 126 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter |
| Materiaal | Gegoten aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Links, Voor, Aluminium, Rubber
| Gewicht [g] | 634 |
| Inbouwplaats | Links, Voor |
| Materiaal | Aluminium, Rubber |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Kleur | Zilver |
Vooras links en rechts, Onder
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts, Onder |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 39,8 |
- -65%
Midden, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Midden, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 12,5 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Buiten, Vooras rechts, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Artikelnummer paar | 52005101 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras links, Buiten, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras links, Buiten |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Artikelnummer paar | 52005002 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
