Draagarm-/ reactiearm lager voor Volkswagen GOLF SPORTSVAN VII (AM1, AN1) 2.0 TDI Diesel (81kW / 110pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Astap
- Automaatbak pakking
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- O-ring oliezeef autom.bak
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Oliekuip automaatbak afdichting
- Oliepomp versnellingsbak
- Onderlegplaat aandrijfasflens
- Ophangrubber automaatbak
- Reparatieset Oliepomp
- Schakelklep automaatbak
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Tripode
- Versnellingsbakas dichtingsring
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Afstelbout
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Draagarm
- Draagarm bevestiging bout
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Ophanging, hulpframe/motordrager
- Spoorstang
- Spoorstang (eind) reparatieset
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, Binnen, Achter de as, Onder
| Inbouwplaats | Vooras, Binnen, Achter de as, Onder |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
| Dikte 1 [mm] | 28 |
| Dikte 2 [mm] | 50 |
- -42%
Achteras, Aan beide zijden, Buiten
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden, Buiten |
| Buitendiameter 1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Dikte 1 [mm] | 45 |
- -50%
- -45%
- -46%
Vooras, Links, rechts, Achter
| Inbouwplaats | Vooras, Links, rechts, Achter, Onder |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -52%
- -74%
- -55%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Binnen |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Rubbermetaallager, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 0,180 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Breedte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
- -24%
Ovaal, Achteras, Binnen, Enkelvoudigedraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,5 |
| Vorm | Ovaal |
| Gewicht [kg] | 0,190 |
| Inbouwplaats | Achteras, Binnen, Buiten |
| Draagarmtype | Enkelvoudigedraagarm |
| Breedte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 12,2 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -56%
Vooras, Rubbermetaallager, Aan beide zijden, Driehoeksdraagarm
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,360 |
| Inbouwplaats | Vooras, Aan beide zijden, Achter |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -21%
Binnen, Voor, Rubbermetaallager, voor de as
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,5 |
| Gewicht [kg] | 0,200 |
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, voor de as |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 5Q0407151J, 5Q0407152J |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -26%
Bovenaan, Achteras, 5Q0505541A
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras |
| Voor OE nummer | 5Q0505541A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -53%
Bovenaan, Voor, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Voor, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256143 |
- -51%
Bovenaan, Achter, Achteras, Part of 5Q0505323D
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505323D |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 38,6 |
| Artikelnummer paar | 2256142 |
- -61%
Onder, Achter, Vooras, 01/13
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Vooras |
| Productiedatum vanaf | 01/13 |
| Voor OE nummer | 1EA407182D |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -44%
Onder, Achter, Achteras, Part of 5Q0505311J
| Inbouwplaats | Onder, Achter, Achteras |
| Voor OE nummer | Part of 5Q0505311J |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 46,7 |
- -47%
06/11/17, Achteras, Rubbermetaallager, 5Q0501541C
| Productiedatum tot | 06/11/17 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 5Q0501541C |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Hoogte 1 [mm] | 94 |
| Hoogte 2 [mm] | 84 |
- -56%
Rubbermetaallager, 27/05/15, Bovenaan, Onder
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Productiedatum tot | 27/05/15 |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Onder, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0198037 |
| Lengte 1 [mm] | 41 |
| Lengte 2 [mm] | 34 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
- -50%
Onder, Voor, Vooras, 5Q0407182A
| Inbouwplaats | Onder, Voor, Vooras |
| Voor OE nummer | 5Q0407182A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 40 |
- -55%
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0505553A
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0505553A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 37 |
| Hoogte 1 [mm] | 50 |
| Hoogte 2 [mm] | 28 |
- -29%
Achter, Bovenaan, Onder, Vooras
| Inbouwplaats | Achter, Bovenaan, Onder, Vooras |
| Bouwjaar tot | 09-2015 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -77%
Voor, Vooras
| Totale lengte [mm] | 54 |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -59%
Achteras, Buiten, rechts, Links
| Totale lengte [mm] | 49,8 |
| Inbouwplaats | Achteras, Buiten, rechts, Links |
| Binnendiameter [mm] | 12,1 |
| Buitendiameter [mm] | 37,6 |
- -66%
Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 30, 65 |
- -17%
Vooras, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -69%
Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -15%
Achteras, Aan beide zijden, 0N4, voor enkelvoudigedraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras, Aan beide zijden |
| Voor PR nummer | 0N4 |
| Draagarmtype | Voor enkelvoudigedraagarm |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 203 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 203 A |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
- -17%
Binnen, Achteras boven, Rubbermetaallager, voor driehoeksdraagarm
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Voor OE nummer | 1K0 505 279 A |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 38 |
Achteras, Rubbermetaallager, 1K0 505 553 A
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Voor OE nummer | 1K0 505 553 A |
Achteras rechts, Achteras links, 0N4, Rubbermetaallager
| Asvermeting na montage noodzakelijk | |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Voor PR nummer | 0N4 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Voor OE nummer | 5Q0 505 543 B |
| Dikte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 41 |
