Stofkap schokdemper voor Skoda FABIA I (6Y2) 1.4 Benzine (44kW / 60pk)
- Aandrijfas
- Aandrijfas/Cardanas bout/moer
- Aandrijfashoes
- Aandrijving
- Afsluitschroef differentieel
- Astap
- Boutenset wiellagerbehuizing
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Homokineet reparatieset
- Montagegereedschap wielnaaf/wiellager
- Olie aftapplug versnellingsbak
- Ophangrubber automaatbak
- Schakelstang
- Schakelstang keerring
- Schakelstangbus
- Versnellingsbakflens keerring
- Versnellingsbakkabel
- Versnellingsbaklager
- Versnellingspook manchet
- Versnellingspook reparatieset
- Wielbout/moer
- Wiellagerbout
- Wielnaaf
- Wielnaaf afdekplaat
- Wielnaafmoer
- Airbag wikkelveer
- Astap, wielophanging
- Axiaal gewricht / spoorstang
- Borgplaat fuseekogel
- Dop expansievat stuurbekrachtiging
- Draagarm
- Draagarm montageset
- Draagarm-/ reactiearm lager
- Draagarmlager houder
- Fuseekogel
- Fuseekogelhoes
- Fuseepen montageset
- Oliereservoir servo
- Servopomp
- Spoorstang
- Spoorstangeind / Stuurkogel
- Stabilisator lagerbus
- Stabilisatorstang
- Stabilisatorstang bevestigingbeugel
- Stabilisatorstang bevestigingset
- Stabilisatorstang rubber
- Stang/Steun wielophanging
- Stuurarm
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurdelen/wielophanging
- Stuurhuis
- Stuurhuis reparatieset
- Stuurhuishoes
- Stuurhuisrubber
- Veerpootlager & rubber
- Voorwiel/achterwiel ophanging
- Wielbout/moer
- Wiellagerset
- Wielnaaf
- Wielophanging reparatieset
Vooras, 1GA, 1GG, G01
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor PR nummer | 1GA, 1GG, G01, G02, G05 |
| Blokkenscheiding | |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ******6Y*1X012501, ******6Y*1*160001, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******6Y*1X012501, ******6Y*1*160001 |
| Materiaal | Rubber, PU (Polyurethaan) |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, PU (Polypropyleen)
| Dikte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 59 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Buitendiameter [mm] | 80, 68 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermoplastic, Vooras
| Materiaal vouwbalg | Thermoplastic |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -45%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met ruwe weg uitvoering |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6Y-1X012 501, 6Y-1-160 001, Achteras
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 6Y-1X012 501, 6Y-1-160 001 |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ******6Y*1*160001, ******6Y*1X012501, 6Q0 512 131 B S1
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******6Y*1*160001, ******6Y*1X012501 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 6Q0 512 131 B S1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******6Y*1X012500, Achteras, ******6Y*1*160000
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*1X012500, ******6Y*1*160000 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******6Y*1X012500, Achteras, ******6Y*1*160000
| Chassisnummer (VIN) tot | ******6Y*1X012500, ******6Y*1*160000 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******6Y*1*160001, Achteras, ******6Y*1X012501, 6Q0 512 131 B S1
| Chassisnummer (VIN) vanaf | ******6Y*1*160001, ******6Y*1X012501 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 6Q0 512 131 B S1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis
| Inbouwplaats | Achteras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
- -53%
Voor voertuigen met standaard chassis, Vooras, voor voertuigen met sportchassis
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -54%
Vooras, voor voertuigen met standaard chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Aantal per as | 1 |
- -42%
Voor voertuigen met standaard chassis, Achteras, voor voertuigen met sportchassis
| Chassis | Voor voertuigen met standaard chassis, voor voertuigen met sportchassis |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -52%
Vooras, voor voertuigen met versterkt chassis
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Aantal per as | 1 |
- -29%
Achteras rechts, Achteras links, PU (Polypropyleen)
| Lengte [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Materiaal | PU (Polypropyleen) |
- -33%
Achteras, Thermoplastic
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Hoogte [mm] | 162 |
- -66%
Vooras, 6N0412303A
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 6N0412303A |
- -64%
- -64%
Achteras, PU (Polyurethaan)
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Componentennummer | 2 |
- -66%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 36 |
| Gewicht [g] | 55 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Achteras, Thermoplastic, 1J0513425A
| Diameter 2 [mm] | 56 |
| Diameter 1 [mm] | 37 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 1J0513425A |
| Hoogte [mm] | 180 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -62%
Vooras, Thermoplastic, 6N0413175A
| Diameter 2 [mm] | 74 |
| Diameter 1 [mm] | 63,6 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Thermoplastic |
| Voor OE nummer | 6N0413175A |
| Hoogte [mm] | 193 |
- -62%
