Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
Jerrycan, VWS-tronic, VW TL 52 529, VW TL 52 182
| Bruto gewicht [kg] | 17,6 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Fabrieksadvies voor olie | VWS-tronic, VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 052 529, VW G 052 182, PORSCHE G 052 529, PENTOSIN FFL-Racing, PENTOSIN FFL-7, PENTOSIN FFL-4, PENTOSIN FFL-3, PENTOSIN FFL-2, NISSAN R35 Special, NISSAN GT-R R35, MINI DCTF-2, MINI 83 22 2433 157, MB 236.25, FERRARI TF DCT-F3, FERRARI 498 F, Diamond Queen SSTF-1, CASTROL BOT 450, BUGATTI G 052 182, BUGATTI FFL-2, BMW DCTF-2, BMW DCTF-1+, ALPINE DW5, ALPINE 77 11 785 243 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4
| Bruto gewicht [kg] | 0,972 |
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 90 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF TE-ML 11, ZF S671 090 312, ZF S671 090 281, ZF S671 090 255
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 80W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
- -98%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GL-5, GL-4, 75W-85
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
MIL-L 2105 D, GL-5, GL-4, 75W-90
| Specificatie | MIL-L 2105 D |
| API specificaties | GL-5, GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 17C, ZF TE-ML 16L, ZF TE-ML 14B, ZF TE-ML 14A
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 52 516, VW TL 52 180, VW TL 52 116, VW Multitronic
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 52 529, VW TL 52 182, VW G 055 529, VW G 055 512
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard eFluid2, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard eFluid2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 8.2 DCT, Fles, Versnellingsbak met dubbele koppeling, 8 versnellingen
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 8.2 DCT |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | Versnellingsbak met dubbele koppeling, 8 versnellingen |
| Type versnellingsbak | PDK |
| Let op de serviceinformatie | |
| Voor fabrikant | Porsche |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid2, Fles
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid2 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.1 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.1 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, 7.2 MB ATF, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | 7.2 MB ATF |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard eFluid1, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard eFluid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard Fluid, 7.5 DCT, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Fluid |
| Specificatie | 7.5 DCT |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid4, Fles
| Kwaliteit | ZF Lifeguard Hybrid4 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid, CVT 1, Fles, CTV-automaat (traploos)
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid |
| Specificatie | CVT 1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Aandrijving | CTV-automaat (traploos) |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF Lifeguard Hybrid1, Fles
| Specificatie | ZF Lifeguard Hybrid1 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 6, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 6 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ZF LifeguardFluid 8, Fles
| Kwaliteit | ZF LifeguardFluid 8 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VOITH 55.6335, DTFR 38B10, MB 236.3, Dexron II |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Geel |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Blauw, MB 236.15, ATF 134 FE
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Specificatie | MB 236.15, ATF 134 FE |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | DCTF-1+, Ford WSS-M2C936-A, MTF-LT-5, BMW Drivelogic 7-spd, PSA DCS 6-speed, MB 236.21, FFL-3, Dia Queen SSTF-I, Renault EDC 6-speed, MB 236.24, Porsche PDK, VW TL 52 182 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Geel, VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3
| Kleur bedijfsvloeistof | Geel |
| Specificatie | VW TL 521 62, KIA PSF-III, Hyundai PSF-3, Honda PSF-S, BMW ATF 4, ZF Lifeguard 5, BMW LA 2634, Toyota PSF EH, MB 236.11, VW LT 71141 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M2C138-CJ, Ford WSS-M2C185-A, Dexron II D, Allison C3/C4, MAN 339 V1, Ford WSS-M2C166-H, MB 236.5, MB 236.1, MB 236.7, Ford WSS-M2C186-A, MB 236.2, MB 236.6, MAN 339 Z1, Suffix A |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-40, Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
- -89%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Subaru
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Subaru, Nissan, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
5W-20, Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-30, Wuling, Toyota, Suzuki
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, Toyota, Suzuki, Subaru, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Kia, Isuzu, Hyundai, Honda, HAVAL, GWM, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 946-A, Fiat 9.55535-CR1, Daihatsu, Chrysler /MS-6395, 961-A1, 946-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
