Versnellingsbakolie
Voertuigspecifieke versnellingsbakolie is speciaal ontwikkeld om te voldoen aan de eisen van jouw merk en model. Het garandeert optimale smering, soepel schakelen en bescherming van de transmissie. Door de juiste olie te gebruiken, voorkom je slijtage en dure reparaties, en behoud je de prestaties van je voertuig. In ons assortiment vind je versnellingsbakolie die perfect aansluit bij de specificaties van jouw auto, zowel voor handgeschakelde als automatische transmissies. Kies de juiste olie voor jouw auto en rijd zorgeloos!
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
JASO 1A 03, ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B
| Specificatie | JASO 1A 03 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16M, ZF TE-ML 14C, ZF TE-ML 11B, ZF TE-ML 04D, VW 501 60, Voith H55.6336.xx, MB 236.81, MAN 339 Typ Z3, MAN 339 Typ Z12, MAN 339 Typ V2, DTFR 13C160 MB236.81 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 12B100 MB 235.0, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Jerrycan
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E, MAN 341 Typ Z5, DTFR 13B160 MB235.41 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.21, DTFR 13B110 MB235.11, 75W-90
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.21, DTFR 13B110 MB235.11 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Jerrycan, Synthetische olie
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2, 75W
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | MB 235.73, Ford WSS-M2C200-D2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Vat, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, 75W-90, Vat, Synthetische olie
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4+, VW 501 50, 75W-90, Vat
| Specificatie | API Other GL-4+ |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 501 50 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, Volvo 97307, DTFR 13B150 MB 235.4, 75W-85
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97307, DTFR 13B150 MB 235.4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, Volvo 97307, DTFR 13B150 MB 235.4, 75W-85
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo 97307, DTFR 13B150 MB 235.4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Vat
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, 75W-90, Vat
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, API Other GL-4, ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M
| Specificatie | API Other GL-5, API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16C, ZF TE-ML 12M, ZF TE-ML 12L, ZF TE-ML 05A, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Deels synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19A, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 12B, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ S1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-90 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 16P, ZF TE-ML 02E, ZF TE-ML 01E, MAN 341 Typ Z5, DTFR 13B160 MB235.41 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-80 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21A, ZF TE-ML 19B, ZF TE-ML 17B, ZF TE-ML 16B, ZF TE-ML 12E, ZF TE-ML 05A, MAN 342 Typ M2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-4, ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2
| Specificatie | API Other GL-4 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 17A, ZF TE-ML 02B, MAN 341 Typ Z2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W-90 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, Scania STO 2:0A, 75W-140, Vat
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | Scania STO 2 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 171 70W-75, GL-4 (synth) 75W-80, VW G 060 726 SAE 75W, VW G 052 726 SAE 75W
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 16E, ZF TE-ML 05C |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 85W-90 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Mineraal olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Bundeltype | Tank |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
API Other GL-5, ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G
| Specificatie | API Other GL-5 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 21C, ZF TE-ML 18, ZF TE-ML 16G, ZF TE-ML 05C, MB 235.61 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-140 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Olie | Synthetische olie |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
