Olie aftapplug / carterplug
De carterpan, ook wel oliecarter genoemd, zit onderaan de motor en helpt bij het koelen van de motorolie. Dit onderdeel is kwetsbaar voor schade door stoten of hobbels, vooral bij verlaagde autoâ??s. Een lekkende carterpan kan ernstige motorschade veroorzaken en is een afkeurpunt tijdens de APK. Bij lekkage is het belangrijk om de carterpan of carterpakking snel te vervangen om verdere schade te voorkomen.
M22x1,5x14, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 128.503 |
- -19%
M20x1,5x14, 10 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 912.340 |
- -17%
M12x1,5x12, 6 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.480 |
M14x1,25x13, 21 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,25x13 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.950 |
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 774.390 |
- -19%
M14x1,5x12, 19 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 773.630 |
- -19%
M14x1,5x14, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.990 |
- -19%
M16x1,5x28, 8 mm, Binnenvierkant, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x28 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.000 |
- -19%
M12x1,5x12, 13 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.020 |
- -19%
M14x1,5x16, 10 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M22x1,5x10, 22 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.040 |
- -19%
M26x1,5x16, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M26x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.080 |
- -19%
M24x1,5x10, 10 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M24x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 878.100 |
- -17%
Kunststof, Met afdichtring
| Carterpanmateriaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M14x1,5x12, 19 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M12x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -18%
M14x1,5x11, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
M12x1,5x12, 6 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 6 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M20x1,5x14, 10 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M20x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M18x1,5x18, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x18 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
- -19%
- -17%
M22x1,5x12, 12 mm, Binnen zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -19%
- -37%
- -25%
- -54%
- -45%
- -47%
- -57%
- -59%
- -61%
- -57%
ATE, Kunststof
| Lengte [mm] | 13,5 |
| Diameter [mm] | 21,0 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Materiaal | Kunststof |
- -16%
