Olie aftapplug / carterplug
De carterpan, ook wel oliecarter genoemd, zit onderaan de motor en helpt bij het koelen van de motorolie. Dit onderdeel is kwetsbaar voor schade door stoten of hobbels, vooral bij verlaagde autoâ??s. Een lekkende carterpan kan ernstige motorschade veroorzaken en is een afkeurpunt tijdens de APK. Bij lekkage is het belangrijk om de carterpan of carterpakking snel te vervangen om verdere schade te voorkomen.
M12x1,5x16, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 455.740 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25x12, 8 mm, Binnen zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,25x12 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.900 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Staal, Binnen zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -9%
M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 12 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 24 |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
M12x1,5x10, 17 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Alternatieve reparatieset | 877.940 |
M1/4" x 11, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M1/4" x 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -61%
M 20 x 1,50 x 9, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,50 x 9 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -44%
M 14 x 1,50, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,50 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -66%
M1/4" x 11, Zak
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M1/4" x 11 |
| Bundeltype | Zak |
- -58%
M12x1,5x12, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,5x12 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -18%
M14 x 1,5, Staal, Binnen Torx, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 13 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 10 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 6 |
- -9%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 18 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 12 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -9%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Lengte [mm] | 25 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Geolied |
- -8%
Gegalvaniseerd, M12 x 1,5, Buiten zeszijdig
| Gewicht [kg] | 0,016 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schroefdraad lengte [mm] | 8 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 13,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig, Binnen zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
M 12 x1,25 x 13, Met afdichtring, Blisterverpaking
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 12 x1,25 x 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
- -60%
M16 x 1,5, Binnenvierkant
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
M14 x 1,5, Staal, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0,0363 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 24 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -9%
M14 x 1,5, Staal, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 21 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 34 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 30-230-035 |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
M 10 x 1,25 x 12,5, Met afdichtring, BSG 30-230-038
| Lengte [mm] | 18 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Componentennummer | BSG 30-230-038 |
M14 x 1,5, Staal, Binnen Torx, BSG 65-230-002
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 14 |
| Materiaal | Staal |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Componentennummer | BSG 65-230-002 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
8 (5/16"), M16 x 1,50, Met pakkingen
| Dikte 2 [mm] | 2 |
| Dikte 1 [mm] | 1,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 16,2 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,7 |
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 13 |
| Buitendraad 2 [mm] | 21,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 23 |
| Afmetingen aandrijfvierkant [mm inch] | 8 (5/16") |
| Kopdiameter | 22 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 17 |
M18x1,5x19, 10 mm, Binnenvierkant
| Schroefdraadmaat | M18x1,5x19 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
- -19%
M26x1,5x14, 14 mm, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M26x1,5x14 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 108.480 |
- -17%
3/8"x10, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | 3/8"x10 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 108.540 |
- -17%
M16x1,5x10, 14 mm, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 107.980 |
- -17%
M16x1,5x17, 17 mm, Buiten zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x17 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
- -17%
M22x1,5x11, 24 mm, Buiten zeszijdig, met zeef
| Schroefdraadmaat | M22x1,5x11 |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zeef |
| Alternatieve reparatieset | 108.530 |
- -17%
M14x1,5x16, 8 mm, Binnen zeszijdig
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x16 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen zeszijdig |
| Alternatieve reparatieset | 105.610 |
- -17%
M14x1,5x15, 17 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x15 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M16x1,5x10, 14 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M16x1,5x10 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
M14x1,5x20, 13 mm, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Schroefdraadmaat | M14x1,5x20 |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -17%
