Oliepomp aandrijfketting voor Volkswagen TIGUAN (5N_) 1.4 TSI Benzine (110kW / 150pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Batterij Relais (Omschakel)
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Brandstof inspuitpomp
- Brandstof toevoermodule
- Brandstofdruk sensor
- Brandstoffilter
- Brandstofpomp
- Brandstofsysteem
- Brandstoftank delen
- Gasklephuis
- Injector afdichtring
- Injector reparatieset
- Luchtklep
- Luchtmassameter
- MAP sensor
- Ontluchtingsklep
- Relais brandstofpomp
- Stoter hogedrukpomp
- Tankdop
- Tankvlotter
- Temperatuursensor binnenkomende lucht
- Verstuiver/Injector
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Inlaatklep
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendekselpakking
- Klepspie
- Klepsteeldichting
- Klepstoter
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenas deksel
- Nokkenas keerring
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenasregelklep
- Nokkenastandwiel boutenset
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Omschakelklep zuigleiding
- Tuimelaar
- Turbolader pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieketting geleiderailvoering
- Distributieketting kit
- Distributieketting spanner
- Distributieketting spanrail
- Distributieriem
- Geleiderol (poly) V-riem
- Krukaspoelie bout
- Oliepomp aandrijfketting
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Poly V-riemen kit inclusief waterpomp
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Waterpomp
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstang
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motoroliepeil sensor
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliedruksensor
- Oliefilterhuis deksel
- Oliepomp aandrijfketting
- Olievuldop
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- EGR-klep pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Injector afdichtring
- Inlaatspruitstukpakking
- Kettingspanner pakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakking brandstofniveaumeter
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Tankdop afdichtring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
- Boostcontrollers
- Carterpan
- Drijfstangbout
- Dumpvalves
- Inlaatdruk-/map sensor
- Klem laadluchtslang
- Krukasafstandsschijf
- Krukaspoelie
- Krukaspoelie bout
- Krukastandwiel
- Laadlucht-/turboslang
- Motorsteun
- Oliekoeler
- Oliepomp
- Oliepomp aandrijfketting
- Turbo/motor diversen
- Turbolader
- Turbolader montageset
- Turbolader olieleiding
- Vacuumslangen
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2008 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Duplex
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Aantal tanden | 18 |
| Kettingtype | Duplex |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******5N*9G001791, ******5N*9W017409, ******5N*9W503802, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******5N*9G001791, ******5N*9W017409, ******5N*9W503802 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 56 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S1, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2008 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S1 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aanvullende informatie | Basic Short Kit |
- -38%
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S2, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S2 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S1, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2008 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S1 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 03C 115 225 A S2, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Voor OE nummer | 03C 115 225 A S2 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
******5N*9G001791, ******5N*9W017409, ******5N*9W503802, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| TecDoc-motornummer | 22452, 20734 |
| Chassisnummer (VIN) tot | ******5N*9G001791, ******5N*9W017409, ******5N*9W503802 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 56 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, 03.11.2008
| TecDoc-motornummer | 20734, 22452 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Productiedatum vanaf | 03.11.2008 |
| Blokkenscheiding | |
| Modeljaar vanaf | 2012 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Tandketting
| Kettingverdeling [mm] | 8,000 |
| Bouwjaar vanaf | 11-2008 |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Blokkenscheiding | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Let op de serviceinformatie |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Gesloten ketting, Tandketting, Met kettingspanner
| Bouwjaar vanaf | 08-2008 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Blokkenscheiding | |
| TecDoc-motornummer | 26573, 22452 |
| Aantal schakels | 54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner |
5N-9G001791, Gesloten ketting, Tandketting, 5N-9W017409
| TecDoc-motornummer | 22452, 26573 |
| Chassisnummer (VIN) vanaf | 5N-9G001791, 5N-9W017409, 5N-9W503802 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
| Blokkenscheiding | |
| Voor OE nummer | 03C 109 507 AD, 03C 115 225 A |
| Aantal schakels | 54 |
| Aggregaat/rol | Oliepomp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner |
- -64%
Oliepomp, Gesloten ketting, Tandketting
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp |
| Aantal schakels | 54 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Tandketting |
- -60%
