Oliedrukschakelaar voor Kia RIO III Sedan (UB) 1.4 CVVT Benzine (80kW / 109pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo poelie (Riemschijf)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter - Dynamo
- Starter magneetschakelaar
- Startkabelset
- Vrijloop koppeling dynamo
- Afdichtring
- Cilinderkop
- Cilinderkop
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Cilinderkopboutenset
- Drukomvormer
- Inlaatklep
- Klep actief koolstoffilter
- Klepgeleider
- Kleppendeksel
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Motorpakking
- Nokkenas
- Nokkenasregelaar-/versteller
- Nokkenasregelklep
- Olievuldop
- Olievuldop pakking
- Uitlaatklep
- Distributie/riemen
- Distributiecarter pakking
- Distributieketting
- Distributieketting geleiderailvoering
- Distributieketting kit
- Distributieketting spanner
- Distributieketting spanrail
- Geleiderol (poly) V-riem
- Poly V-riem
- Poly V-riemen kit
- Poly V-riemen kit inclusief waterpomp
- Spanner poly V-riem
- Spanrol (poly) V-riem
- Waterpomp
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliepomp pakking
- Olievuldop pakking
- Pakking
- Pakkingen
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Olievuldop pakking
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, 1/8GAS
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | 1/8GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, 1/8 GAS
| TecDoc-motornummer | 19226 |
| Kleur | Zwart |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x28h'' BSP, zwart
| Voor OE nummer | 10106210 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h'' BSP |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8x27 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -32%
1/8 GAS
| TecDoc-motornummer | 19226 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, 1/8 GAS
| TecDoc-motornummer | 19226 |
| Kleur | Zwart |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 1/8x28h, zwart
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| TecDoc-motornummer | 19226 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
- -19%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
1/8x28h'' BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x28h'' BSP |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,30 |
- -53%
