Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 1,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -34%
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -42%
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 51 |
| Oude uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1, bruin
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Druk (bar) van | 0,55 |
| Druk (bar) tot | 0,85 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25
| Schakelpunt [bar] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 54 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M12x1.5, bruin
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
036919081D, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 036919081D |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98AB3N824DB, M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 98AB3N824DB |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 x 1 mm, zwart
| Voor OE nummer | 1076646 |
| Schroefdraadmaat | 10 x 1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 1076645 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8" x 18 NPTF, zwart
| Voor OE nummer | 12617513068 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart
| Voor OE nummer | 12617549796 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8" x 27 NPTF, zwart, Circuit N.C.
| Nettogewicht [kg] | 0,036 |
| Gewicht [kg] | 0,042 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 27 NPTF |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,33 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Technisch informatienummer | Circuit N.C. |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Hoekig, groen
| Nettogewicht [kg] | 0,064 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,074 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Grijs
| Nettogewicht [kg] | 0,066 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aantal contacten | 2 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Gewicht [kg] | 0,072 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie of max. 75.000 km, Met pakking, rechthoekig, M12 x 1,75
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,75 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
