Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,5 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, groen
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Druk (bar) | 6 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/4" NPTF, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/4" NPTF |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met kabelbinder, Met beschermingsslang, Met koperhuls, Vertint
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelbinder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang, Met koperhuls |
| Contactoppervlakte | Vertint |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
| Kabellengte [mm] | 80 |
| Aantal contacten | 1 |
| Voor fabrikant | Citroen, Ford, Suzuki, Lancia, Alfa Romeo, Peugeot, Fiat, Opel |
| Chemische eigenschappen | Oliebestendig |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met afdichtring, Hoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 41 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Schakelpunt [bar] | 0,7 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 2 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,05 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,75 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Grijs |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Lengte [mm] | 46 |
- -36%
M18 x 1,5, Met afdichtring, groen
| Schakelpunt [bar] | 0,15 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 23 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Groen |
| Lengte [mm] | 45 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Met afdichtring, wit
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 54 |
- -38%
M16 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,58 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,42 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 45 |
- -33%
M10 x 1, grijs, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,9 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, blauw, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,35 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, grijs, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Druk (bar) | 0,4, 0,2 |
| Lengte [mm] | 51 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, zwart
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,2 |
| Druk (bar) tot | 1,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, groen
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M12x1.5, bruin
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
| Druk (bar) tot | 0,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, groen
| Schakelpunt [bar] | 3 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Lengte [mm] | 53 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, wit
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Lengte [mm] | 52 |
- -33%
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1.5
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 10x1, zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 12x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
036919081D, M 10 x 1
| Voor OE nummer | 036919081D |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
98AB3N824DB, M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 98AB3N824DB |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
10 x 1 mm, zwart
| Voor OE nummer | 1076646 |
| Schroefdraadmaat | 10 x 1 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,75, zwart
| Voor OE nummer | 1076645 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,75 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/8" x 18 NPTF, zwart
| Voor OE nummer | 12617513068 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) van | 0,15 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,5, zwart
| Voor OE nummer | 12617549796 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
