Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
Opener, PT 1/8, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | PT 1/8 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.5, bruin
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Bruin |
| Druk (bar) | 5 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,2 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8", wit
| Diameter [mm] | 22 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 22.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met schroefverbinding, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Schakelpunt van [bar] | 0,25 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 40 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1 +/- 0,15, Gegalvaniseerd, M4, M14 x 1,5
| Controlebereik [bar] | 1 +/- 0,15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4, M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Schakelpunt tot [bar] | 10 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sluiter, M10x1, grijs
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,75 |
| Druk (bar) tot | 1 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
- -38%
1/4x18 NPTF, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/4x18 NPTF |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
10x1, groen
| Schroefdraadmaat | 10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 16x1,5, grijs
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,90 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -15%
M12x1,25, 21 mm, wit
| Voor OE nummer | 9677809680 |
| Druk (bar) | 35 |
| Buitendraad [mm] | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Kleurmarkering | Wit |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, M 12, Met afdichtring, Ovaal
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Spoed [mm] | 1,75 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8"
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, rechthoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Lengte [mm] | 54 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, 3/8" x 24H UNF, Met afdichtring, donkergroen
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 24H UNF |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Donkergroen |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
- -19%
M14x1.5, gesloten sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Sensortype | Gesloten sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,5, Met schroefverbinding, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,25 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 40 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 1,4 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,5 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 255102 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Druk (bar) van | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1,5
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -32%
