Oliedrukschakelaar
Oliedruk schakelaars monitoren de oliedruk in de motor en activeren een waarschuwingslampje wanneer de druk te laag is. Dit voorkomt ernstige motorschade door onvoldoende smering. Een defecte oliedruk schakelaar kan onjuiste waarschuwingen geven of een lage oliedruk niet detecteren, wat risico's oplevert voor je motor. Vervang een kapotte schakelaar tijdig om motorschade te voorkomen. Bestel vandaag nog jouw oliedruk schakelaar voor een veilige en goed werkende motor!
Sluiter, 1/8GAS
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Schroefdraadmaat | 1/8GAS |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,60 |
- -38%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 51 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x, Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 2,25 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x |
| Schakelpunt tot [bar] | 2,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,0 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 54 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,75 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 49 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 1,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,2 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Lengte [mm] | 55 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechthoekig
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/4" - 18 NPT
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/4" - 18 NPT |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, 37820-84A00, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 37820-84A00 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, groen, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 52 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 1,0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 48 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,45 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 51 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 26 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 26 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/8 " 24 UNF
| Schakelpunt [bar] | 30 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 3/8 " 24 UNF |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Lengte [mm] | 47 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10, Rond
| Schakelpunt [bar] | 1,0 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Lengte [mm] | 48 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Ovaal
| Schakelpunt [bar] | 0,5 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Lengte [mm] | 26 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, Rond
| Schakelpunt [bar] | 0,6 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,45 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,15 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -62%
M12 x 1,5, zwart, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,5 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,2 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 52 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,5, 82 00 671 274, Met afdichtring
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Voor OE nummer | 82 00 671 274 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lengte [mm] | 54 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Opener, 1/8 GAS, grijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomsterkte [A] | 0,005 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,1 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
| Druk (bar) | 0,2 |
- -5%
M12 x 1,5, Met schroefverbinding, Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Schakelpunt tot [bar] | 0,55 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,25 |
| Aansluiting/Klemmen | Met schroefverbinding |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Lengte [mm] | 40 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
