×
Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) (103kW) 312.AXD1A;312.AXF1A
Alternator/Dynamo voor Abarth 500 / 595 / 695 1.4 (312.AXF1A, 312.AXD1A) Benzine (103kW / 140pk)
Ga snel naar...
- Carter pakking
- Carterpan
- Drijfstanglager
- Hoofdlager
- Klopsensor
- Krukaskeerring
- Krukaslager
- Krukasomkasting afdichting
- Motorblok
- Motorsteun
- Nokkenas positiesensor
- Olie aftapplug / carterplug
- Oliedrukschakelaar
- Oliefilterhuis
- Oliefilterhuis deksel
- Olietemperatuursensor
- Olievuldop
- Vliegwiel
- Zuiger
- Zuigerveren
- Afdichting
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Dichtring EGR-klep leiding
- Distributiecarter pakking
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Koelmiddelbuis pakking
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Olie uitlaat turbolader pakking
- Oliefilterhuis pakking / O-ring
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Pakkingen
- Turbolader pakking
- Uitlaatpakking
- Airco compressorolie
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Alternator/Dynamo Denso DAN1083
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, voor voertuigen met airco, Met vrijlooppully
DAN1083
| Brutogewicht [g] | 5880 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
Vanaf
€ 286,49
- -12%
Alternator/Dynamo Lucas LRA03657
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
LRA03657
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 278,30
€ 228,21
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Bv Psh 505.575.120.050
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
505.575.120.050
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Nieuw onderdeel | |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
€ 1.110,42
€ 322,02
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Alternator/Dynamo Valeo 444223
Draairichting met de klok mee, Dubbele zwaaiarm, 312A3.000, 5M,5R
444223
| Gewicht [kg] | 5,49 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Bouwjaar vanaf | 06-2010 |
| Motorcode | 312A3.000 |
| Type versnellingsbak | 5M,5R |
| Bouwjaar tot | 09-2015 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Versnellingsbak 5e versnelling automatisch geschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+ / D+(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
€ 359,16
€ 262,19
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Hc-Cargo 116089
Draairichting met de klok mee, Met vrijlooppully
116089
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 199,00 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,63 |
€ 614,46
€ 258,07
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Hc-Cargo F 032 116 089
F 032 116 089
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 349,40
€ 255,06
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo DRI 2183241202
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M5 D+
2183241202
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 797,64
€ 797,64
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Magneti Marelli 063377550010
Met vrijlooppully
063377550010
| TecDoc-motornummer | 31896 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 851,19
€ 374,52
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00829
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;M5 D+
WAL00829
| Nettogewicht [kg] | 5,42 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 449,47
€ 449,47
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
