Alternator/Dynamo voor Volvo 240 Kombi (P245) 2.3 Benzine (100kW / 136pk)
- Brandstofpomp pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Distributiecarter pakking
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Motorpakking
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug dichting
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 123,30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 101,10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 55A | |
| 2 ribben | |
| Riemschijf diam.55mm | |
| Klem M6 | |
| Lengte 2 | 60mm |
| Lengte 1 | 22mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 71mm |
| Nettogewicht 5Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 55A | |
| 2 ribben | |
| Riemschijf diam.60mm | |
| Klem M6 | |
| Lengte 2 | 50mm |
| Lengte 1 | 22mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 71mm |
| Nettogewicht 4.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 12V | |
| Laadstroom 70A | |
| 2 ribben | |
| Riemschijf diam.57mm | |
| Klem M6 | |
| Lengte 2 | 59mm |
| Lengte 1 | 20mm |
| Boring 1 | 8mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 72mm |
| Nettogewicht 6.2Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -26%
Draairichting met de klok mee, R 69, Enkelvoudige zwaaiarm, B23E
| Gewicht [kg] | 6,36 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 69 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Bouwjaar vanaf | 09-1982 |
| Bouwjaar tot | 06-1984 |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Motorcode | B23E |
| Aandrijving | Handgeschakelde versnellingsbak, 5 versnellingen, Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Type versnellingsbak | M46,AV70&71 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / D+ |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -14%
Draairichting met de klok mee, L/R 0/90, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,17 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -38%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, re 60
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
- -16%
Enkelvoudige zwaaiarm, Met riemschijf, re 69
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 69 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -33%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Bouwjaar vanaf | 08-1981 |
| Bouwjaar tot | 07-1983 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -24%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,4 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -16%
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 109,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 89,60 |
- -61%
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Bouwjaar tot | 07-1983 |
| Voor voertuigen met laadstroom (A) | 55 |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -59%
Met riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 76,00 |
| Laadstroom [A] | 33 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -66%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0228 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0228 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 2 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, L/R 0/90, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,12 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Positie / graad | L/R 0/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -16%
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, V-riemschijf, Zonder riemschijf, B+(M8) / D+(M4) / W
| Gewicht [kg] | 6,72 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W |
- -25%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 8,042 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -16%
Draairichting met de klok mee, L/R 0/90, Dubbele zwaaiarm, Zonder riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,564 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R 0/90 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
- -17%
Draairichting met de klok mee, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,35 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 72 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+ / W / L / 15 / S |
- -32%
Zowel rechtom als linksom te gebruiken, V-riemschijf, Zonder riemschijf, B+(M8) / D+(M4) / W
| Gewicht [kg] | 6,7 |
| Draairichting | Zowel rechtom als linksom te gebruiken |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 76 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 28 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D+(M4) / W |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 72,60 |
- -14%
