Alternator/Dynamo voor Audi 100 C4 Avant (4A5) S4 V8 quattro Benzine (206kW / 281pk)
- Accu
- Accu's/starten/laden
- Acculaders En Toebehoren
- Accupoolklem
- Afdichtring
- Alternator/Dynamo
- Dynamo aandrijfschild/lager
- Dynamo gelijkrichter (Diodebrug)
- Laadkabels
- Laadstations
- Reparatieset, planetair tandwielstelsel-starter
- Reparatieset, startmotor
- Spanningsregelaar
- Starter
- Starter magneetschakelaar
- Starteras lagerbus
- Startkabelset
- Afdichting
- Automaatbak pakking
- Carter pakking
- Cilinderkop pakking
- Cilinderkop pakking set/kopset
- Differentieel keerring
- Filter/oliezeef automaatbak
- Inlaatspruitstukpakking
- Kleppendekselpakking
- Klepsteeldichting
- Krukaskeerring
- Krukasomkasting afdichting
- Nokkenas keerring
- Olie aftapplug / carterplug
- Olie aftapplug dichting
- Oliekoeler pakking
- Oliepomp pakking
- Oliepomphuis keerring
- Pakking
- Pakkingen
- Schakelstang keerring
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Uitlaatpakking
- Waterpomppakking
- Wielnaaf keerring
- Antivries
- Cardan olie (Differentieel)
- Hydrauliekolie
- Koelvloeistof
- Lekstop
- Lijmen / Kitten
- Motorolie
- Olie toevoeging
- Ophangingssysteem olie
- Remvloeistof
- Ruitensproeiervloeistof
- Smeermiddelen/vloeistoffen
- Stuurbekrachtigingsolie
- Stuurhuisolie
- Toevoeging motor
- Versnellingsbakolie
- Vloeistof gereedschap
- Wd-40
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,2 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Met riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, BOSCH, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Voor OE nummer | 0120468017 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 123,30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 101,10 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Buitendiameter 1 [mm] | 129,50 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Binnendiameter [mm] | 104,00 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 115A | |
| 1 ribben | |
| Riemschijf diam.64mm | |
| Stekker type M8 B+ M5 D+ | |
| Specificatie C=32 | |
| Lengte 2 | 46mm |
| Lengte 1 | 32mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 85mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 14mm |
| Nettogewicht 6.4Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 90A | |
| 1 ribben | |
| Riemschijf diam.64mm | |
| Stekker type M8 B+ M5 D+ | |
| Specificatie C=32mm | |
| Lengte 2 | 46mm |
| Lengte 1 | 32mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 82mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 14mm |
| Nettogewicht 5.9Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
V-riem/Poly V-riem
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -25%
Dubbele zwaaiarm, li 60
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Li 60, Dubbele zwaaiarm
| Positie / graad | Li 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Spanning (Volt) | 14 |
034903017X, B+,D+, V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 034903017X |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
2 jaar garantie, Tandriemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| TecDoc-motornummer | 4195 |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64,2 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
2 jaar garantie, ABH, Met riemschijf
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Motorcode | ABH |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68,5 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, C=32, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Type | C=32 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, C=32mm, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Type | C=32mm |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
