Koelvloeistofflens voor Volkswagen VENTO (1H2) 1.9 TD Diesel (55kW / 75pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Links, Met pakking
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 026121144A
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 46 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 026121144A |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, 026 121 144 E, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 026 121 144 E |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -42%
Kunststof, voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, 037 121 121 A
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 037 121 121 A |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Voor
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, 026 121 144 E, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 026 121 144 E |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, voor voertuigen zonder airco
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, 037 121 121 A
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 037 121 121 A |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Voor
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, voor voertuigen zonder airco, Handgeschakeld, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 068 121 132 A |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Voor, Motorblok
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor, Motorblok |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder pakking, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 037121121A
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 68 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 037121121A |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Handgeschakeld, Cilinderkop, Versnellingsbak zijde
| Materiaal | Kunststof |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Versnellingsbak zijde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, 068121133AF, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 96 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 068121133AF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -83%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, Kunststof, Handgeschakeld
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Materiaal | Kunststof |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), voor voertuigen met automatische airco, Met aansluiting theremoschakelaar, voor aanvoer
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, 037 121 619, Waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 037 121 619 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T-vorm (T-stuk), GFK (met glasvezel versterkte kunststof), voor voertuigen met automatische airco, Met aansluiting theremoschakelaar
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Hoek [°] | 90 |
| Slangdiamter [mm] | 20 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Zonder pakking, Waterpomp
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 50 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 37121619 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Handgeschakeld, voor voertuigen zonder airco, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Voor |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, Zonder thermostaat, Met sensor, met gat voor sensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat, Met sensor, met gat voor sensor |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco, Kunststof, Handgeschakeld, Met pakking
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Materiaal | Kunststof |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Thermostaat
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
