Koelvloeistofflens voor Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI Diesel (51kW / 69pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco toebehoren
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Met snelkoppeling, Onder, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Inbouwplaats | Onder |
| Kleur | Zwart |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 038 121 132 D
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 038 121 132 D |
- -81%
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat
| Binnendiameter 4 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Lengte 1 [mm] | 190 |
| Gewicht [g] | 160 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 038121133 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met snelkoppeling, Onder, zwart
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Inbouwplaats | Onder |
| Kleur | Zwart |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking, 038 121 132 D
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 038 121 132 D |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Cilinderkop, Versnellingsbak zijde, Met aansluiting theremoschakelaar
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Versnellingsbak zijde |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), 1C0 121 438A
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Voor leidingdiameter [mm] | 32, 8 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Voor OE nummer | 1C0 121 438A |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), op warmtewisselaar, Met pakking
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsstuk |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof
| Materiaal | Kunststof |
| Diameter 1 [mm] | 8 |
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, zonder gat voor sensor, Zonder sensor, Zonder thermostaat
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gat voor sensor, Zonder sensor, Zonder thermostaat, Met verbindingsstuk |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, Zonder thermostaat, met gat voor sensor, Zonder sensor
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat, met gat voor sensor, Zonder sensor |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met pakking, zonder gat voor sensor, Zonder sensor, Zonder thermostaat
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gat voor sensor, Zonder sensor, Zonder thermostaat, Met verbindingsstuk |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onder, BSG 90-126-018
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Componentennummer | BSG 90-126-018 |
Kunststof, Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
Zonder pakking, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -69%
Kunststof, Met pakking, Achter, Motorblok
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder motortemperatuursensor |
- -69%
660 015K
| Artikelnummer paar | 660 015K |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
530 278, 660 015
| Bevat artikelnummer | 530 278, 660 015 |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
Op warmtewisselaar
| TecDoc-motornummer | 20514, 18159 |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
- -38%
Op warmtewisselaar, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 1J0 122 291C
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0 122 291C |
- -51%
- -29%
038121132D
| Voor OE nummer | 038121132D |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 16 |
| Diameter 3 [mm] | 20 |
- -24%
Kunststofbehuizing, Met pakking, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Kunststofbehuizing, Zonder pakking, Links, Thermostaat
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Inbouwplaats | Links, Thermostaat, Motorblok |
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 038121132D
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 156 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 038121132D |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -82%
Kunststof, 045121121A
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 045121121A |
- -67%
Kunststof, Zonder pakking, 1C0121438A, zwart
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 157 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1C0121438A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
