Koelvloeistofflens voor Volkswagen VENTO (1H2) 1.9 TD Diesel (55kW / 75pk)
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Afsluitstop koelvloeistofflens
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- Expansievat
- Hulpwaterpomp
- Interkoeler
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Watercirculatiepomp
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Voor voertuigen zonder airco, Kunststof, Handgeschakeld, Met pakking
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Materiaal | Kunststof |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder sensor |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Thermostaat
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Thermostaat |
Kunststofbehuizing, Met pakking, Versnellingsbak zijde, Cilinderkop
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, Cilinderkop |
068121132B, Voor, Cilinderkop, Van motor naar motorkoeler
| Voor OE nummer | 068121132B |
| Inbouwplaats | Voor, Cilinderkop |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -25%
068121132A, Voor, Cilinderkop, Van motor naar motorkoeler
| Voor OE nummer | 068121132A |
| Inbouwplaats | Voor, Cilinderkop |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -55%
- -36%
Kunststof, Met pakking, Links, Motorblok
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Links, Motorblok |
- -57%
Kunststof, Met pakking, Voor, Motorblok
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Inbouwplaats | Voor, Motorblok |
- -51%
Kunststof, Met pakking, 95VW8594BA, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 68 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 95VW8594BA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -74%
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 46 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 037121145 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Kunststof, Met pakking, 06A121133J, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 110 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 06A121133J |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -66%
Zonder pakking, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 55 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -76%
Zonder pakking, 4A0819497, Zonder thermostaat
| Gewicht [g] | 25 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 4A0819497 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
- -18%
Kunststof, Met pakking, Met pakkingen, 068121132B
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met pakkingen |
| Voor OE nummer | 068121132B |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -81%
Kunststof, Met pakking, Zonder pakking, 068121132A
| Verpakkingshoogte [cm] | 11 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 15 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,9 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bouwjaar tot | 12-1997 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 068121132A |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Kleur | Zwart |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -73%
Kunststof, voor voertuigen met airco, Cilinderkop, Voor
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Inbouwplaats | Cilinderkop, Voor |
| Verwarming / Koeling | Met 2 aansluitingen voor thermoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -64%
Kunststof, Met pakkingen, Waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
- -62%
Kunststof, voor voertuigen met automatische airco, op warmtewisselaar
| Materiaal | Kunststof |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
- -31%
Kunststof, BSG 90-126-005
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Componentennummer | BSG 90-126-005 |
BSG 90-126-010
| Gewicht [kg] | 0 |
| Componentennummer | BSG 90-126-010 |
Kunststof, BSG 90-126-026
| Gewicht [kg] | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Componentennummer | BSG 90-126-026 |
026121144E
| Bouwjaar tot | 12-1994 |
| Bouwjaar vanaf | 01-1992 |
| Voor OE nummer | 026121144E |
| Diameter [mm] | 25 |
- -48%
068121132A
| Voor OE nummer | 068121132A |
| Diameter 1 [mm] | 25 |
| Diameter 2 [mm] | 32 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
- -56%
- -49%
Voor voertuigen met airco, 06A121132AP
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor OE nummer | 06A121132AP |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Diameter 3 [mm] | 16 |
- -48%
Voor voertuigen met airco, 068121132B
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor OE nummer | 068121132B |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 25 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
- -41%
| TecDoc-motornummer | 4972 |
| Voor OE nummer | 037121619 |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
- -45%
Voor voertuigen met automatische airco, 4A0819497
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
| TecDoc-motornummer | 4972 |
| Voor OE nummer | 4A0819497 |
| Diameter 1 [mm] | 32 |
| Diameter 2 [mm] | 20 |
| Diameter 3 [mm] | 20 |
- -48%
- -67%
