×
Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (51kW)
Koelvloeistofflens voor Volkswagen POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI Diesel (51kW / 69pk)
Ga snel naar...
- Airco
- Airco compressor
- Airco compressor magneetkoppeling
- Airco compressor regelklep
- Airco condensor
- Airco droger/filter
- Airco expansieklep
- Airco magneetklep
- Airco toebehoren
- Airco verdamper
- Interieurfilter
- Interkoeler
- Kachel-/voorschakelweerstand
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelmiddelbuis pakking
- O-ring koelvloeistofflens
- Radiateurslang
- Schakelaar
- Slangen
- Temperatuursensor
- Ventilator aircocondensor
- Ventilatormotor
- Afdichtring temperatuurschakelaar
- Airco compressor
- Airco hogedrukschakelaar
- EGR koeler
- Expansievat
- Interkoeler
- Kachelkraan /Koelvloeistof regelklep
- Kachelradiateur
- Kachelventilator
- Koelsysteem/radiateuren
- Koelvloeistof
- Koelvloeistofflens
- O-ring koelvloeistofflens
- Oliekoeler
- Oliekoeler motorolie
- Oliekoeler pakking
- Radiateur
- Radiateur ophanging
- Radiateurdop
- Radiateurslang
- Thermostaat
- Thermostaat pakking
- Thermostaathuis pakking
- Ventilatormotor
- Ventilatorwiel-motorkoeling
- Vriesstop/vorstplug
- Waterpomp
- Waterpomppakking
Koelvloeistofflens Original Imperium 90361
Zonder pakking, 1J0121100, Onder, Zonder thermostaat
90361
| Gewicht [g] | 88 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0121100 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 15,09
€ 4,83
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Original Imperium 90550
Zonder pakking, 045121121A, Zonder thermostaat
90550
| Gewicht [g] | 70 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 045121121A |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 16,72
€ 3,51
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Original Imperium 90573
Met pakking, 3M218B011AA, Zonder thermostaat
90573
| Gewicht [g] | 154 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 3M218B011AA |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 26,58
€ 7,71
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Original Imperium 90613
Met pakking, 1J0122291C, Zonder thermostaat
90613
| Gewicht [g] | 34 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291C |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 17,67
€ 4,95
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Motorad CH7008
Kunststof, 045121121A
CH7008
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 66 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 045121121A |
€ 26,56
€ 8,76
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Motorad CH9826
Kunststof, Zonder pakking, 1C0121438A, zwart
CH9826
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 157 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1C0121438A |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 27,16
€ 6,52
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Motorad CH9919
Kunststof, Zonder pakking, 6Q0122291F, zwart
CH9919
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 85 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0122291F |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
€ 33,94
€ 8,48
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Topran 111 243
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 6Q0 122 291F
111 243
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 6Q0 122 291F |
| Inbouwplaats | Motorkoeler, Onder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep, Met verbindingsstuk |
€ 10,59
€ 3,92
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens BSG BSG 90-126-018
Onder, BSG 90-126-018
BSG 90-126-018
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Onder |
| Componentennummer | BSG 90-126-018 |
€ 5,67
€ 5,67
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens BSG BSG 90-126-060
Kunststof, Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop
BSG 90-126-060
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde, voorkant, Cilinderkop |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 6,64
€ 6,64
Tijdelijk uitverkocht
€ 7,05
€ 5,01
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Motorad CH8052
Kunststof, Zonder pakking, 1J0122291C, zwart
CH8052
| Gewicht [g] | 28 |
| Lengte [mm] | 68,8 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Voor OE nummer | 1J0122291C |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat |
€ 22,69
€ 7,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Triclo 463481
Kunststof, Met pakking, Zonder thermostaat, met gat voor sensor
463481
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder thermostaat, met gat voor sensor, Zonder sensor |
€ 12,57
€ 5,03
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens KW 660 015
660 015K
660 015
| Artikelnummer paar | 660 015K |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
€ 16,98
€ 16,98
Tijdelijk uitverkocht
Thermostaathuis KW 660 015K
530 278, 660 015
660 015K
| Bevat artikelnummer | 530 278, 660 015 |
| TecDoc-motornummer | 18159, 20514 |
€ 37,53
€ 37,53
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens KW 660 023
Op warmtewisselaar
660 023
| TecDoc-motornummer | 20514, 18159 |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
€ 10,79
€ 10,79
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistofflens Topran 111 232
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking, 1C0 122 291
111 232
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Voor OE nummer | 1C0 122 291 |
€ 15,97
€ 6,07
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
