Mistachterlicht
Mistlampen zijn ontworpen om je zicht te verbeteren bij zware mist, regen of sneeuw. Ze zorgen ervoor dat je de weg beter kunt zien en dat andere weggebruikers jou sneller opmerken. Defecte mistlampen kunnen je veiligheid in gevaar brengen, vooral in slechte weersomstandigheden. Controleer daarom regelmatig de werking van je mistlampen en vervang ze op tijd wanneer ze kapot zijn. In ons assortiment vind je mistlampen die passen bij diverse automodellen. Bestel vandaag nog jouw mistlamp en zorg voor optimale veiligheid tijdens slechte weersomstandigheden!
Rechts, ECE-getest, Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
| Artikelnummer paar | 661-4002L-LD-UE |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W21W, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 2231032 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder gloeilamp, rood, R38, Platte stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Voldoet aan ECE norm | R38 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging, voor horizontale bevestiging |
| Lengte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 45 |
| Lamptype | P21W |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, Links, P21W, Halogeen
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Sectie | Onderste deel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer paar | 2NE 354 051-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, P21W, Halogeen, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer paar | 2NE 354 053-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, P21W, Halogeen, met mistachterlicht
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Zonder gloeilamp |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer paar | 2NE 354 053-011 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor rechtsrijdend verkeer, Links, P21W, Halogeen
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Sectie | Onderste deel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder, Met gloeilamp |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Artikelnummer paar | 2ZR 354 063-021 |
| Montage/demontage door vakmensen vereist! |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rood, R10, R38, IP67
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Lichtschijfkleur | Rood |
| Aantal LED's | 24 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R38 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP67 |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging |
| Lengte [mm] | 34 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Inbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Aanvullende informatie | HELLA VALUEFIT |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met leiding, Transparant, R10
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Elektromagnetische verenigbaarheid (EMV), Met leiding |
| Kabellengte [mm] | 2500 |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Aantal LED's | 10 |
| Voldoet aan ECE norm | R10, R38 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K7, IP6K9K |
| Type stekker | Open kabeleinden |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Lichtfunctie | Met mistachterlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Bevestigingswijze | Voor horizontale bevestiging, voor haakse bevestiging |
| Lengte [mm] | 284 |
| Lamptype | LED |
| Monteerwijze | Opbouw |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Lichten-bouwtype | LED |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0386930 |
| Fabrikant | AL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT RECHTS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Lichtfunctie | Met achteruitrijlicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0386929 |
| Fabrikant | AL |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT ONE/COOPER/Cabrio Niet Clubman
| Inbouwplaats | Midden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT RECHTS COOPER S
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0506939 |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS +Lamphouder VALEO
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Sectie | Onderste deel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0928930 |
| Fabrikant | Valeo |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS 5 D.Rood
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0970930 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS 3 D.Coupe Rood
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0971930 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT RECHTS 3 D.Coupe Rood
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 0971929 |
| Fabrikant | Visteon |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | P21/5W, PY21W |
| Artikelnummer paar | 0979940 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Lamptype | P21W |
| Artikelnummer paar | 1508930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1607930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1614930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 1619930 |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1624930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1629930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Lamptype | P21W |
| Artikelnummer paar | 1906930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS 5 D. In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Kleur | Rood |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 1947930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS Olsa In Bumper
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Kwaliteit | OES |
| Artikelnummer paar | 2128930 |
| Fabrikant | Olsa |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2587930 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT RECHTS In Bumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2587929 |
| Niet voor facelift |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
ACHTERMISTLICHT LINKS 4X4
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 3083930 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
