Knipperlicht voor Volvo S80 I (184) 2.4 T Benzine (147kW / 200pk)
Rechts voor, groen, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Groen |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
| Artikelnummer paar | 373-1401L-AQ-S |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Modeljaar tot | 2003 |
| Artikelnummer paar | 773-1514L-AE1 |
- -37%
VOORPINKLICHT L. 03+ naast Koplamp,GEROOKT
| Bouwjaar vanaf | 01-2003 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Frame kleur | Zwart |
| Artikelnummer paar | 5961910 |
- -70%
Links voor, wit
| Bouwjaar tot | 01-2003 |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 5960906 |
| Bouwjaar | S80 05/98-07/06 |
- -34%
Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden, wit, ECE-getest
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Aan beide zijden |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
- -47%
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Inbouw aan zijkant, Links voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Inbouw aan zijkant, Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Artikelnummer paar | 373-1401R-AQ-C |
- -60%
Links voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 773-1404R-UQ |
- -62%
Rechts voor, SAE gecontroleerd, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Registratietype | SAE gecontroleerd, ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 773-1404L-UQ |
- -60%
Links voor, Rookgrijs, ECE-getest, Met gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Rookgrijs |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Artikelnummer paar | 773-1517R-AE |
- -38%
Certified Quality, Links, PY21W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar tot | 01-2003 |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, Links, PY21W, W5W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,45 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Bouwjaar vanaf | 01-2003 |
| Lamptype | PY21W, W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
Certified Quality, Links, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, rechts, Wy5W, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 5,00 |
| Breedte [cm] | 6,00 |
| Lengte [cm] | 8,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rookgrijs |
Certified Quality, Links, chroom, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Bouwjaar tot | 01-2003 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Certified Quality, rechts, chroom, PY21W
| Hoogte [cm] | 12,42 |
| Breedte [cm] | 18,18 |
| Lengte [cm] | 25,46 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Bouwjaar tot | 01-2003 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Chroom |
| Lamptype | PY21W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
